Zpět na výpis

Nové apartmány v La Cala Golf Resortu

2-3 2 ano 7 000m
ID: SP0608

Nové vybavené a klimatizované apartmány s terasou, bazény a zahradami v La Cala Golf Resortu, kousek od pláže a s parkovacím místem...

Čtěte více

9 617 400 Kč - 15 054 930 Kč

390 000 € - 610 500 €

348 103 £ - 544 916 £

376 194 $ - 588 888 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento projekt s 23 apartmány v La Cala Golf Resortu je momentálně ve výstavbě. Stavba probíhá v báječné poloze, na vrcholu kopce s výhledem na golfové hřiště Europa a na moře. Nachází se mezi horami krásného národního parku pohoří Mijas a Středozemním mořem, pouhých 10 minut od nádherných pláží na pobřeží Costa del Sol mezi La Cala de Mijas a Fuengirola, 20 minut od Marbelly a 30 minut od letiště v Málaze.

Apartmány jsou rozmístěné ve dvou budovách po 4 podlažích. Nachází se zde 12 apartmánů se 3 ložnicemi, 9 apartmánů s 2 ložnicemi a 2 exkluzivní střešní byty s 3 ložnicemi. Všechny apartmány mají velké obývací pokoje s obrovskými okny směřujícími na terasu, která má skleněnou balkonovou zástěnu. Apartmány v přízemí disponují také soukromými zahradami s výhledem na bazén, zahrady a golfové hřiště. Byty jsou plně vybaveny, mají vestavěné skříně, klimatizaci, vybavenou kuchyni se spotřebiči, LED osvětlení a plně vybavenou koupelnu. Všechny apartmány jsou orientovány na jih nebo jihozápad. Díky tomu je v bytech po celý den spousta denního světla.

Majitelům bytů je k dispozici parkovací plocha s pergolami, bazén pro dospělé, dětský bazén a společné zahrady. Tato nemovitost je ideální jak pro rodiny hledající prázdninový dům, tak i pro investory hledající nemovitost k pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247