Zpět na výpis

Nová moderní vila v Benisse

4 1 ano 500m
ID: SP0629

Krásná nová vila se staví v příjemné lokalitě 500 m od známé písečné pláže Fustera v Benisse na severu Costa Blancy…

Čtěte více

40 689 000 Kč

1 650 000 €

1 472 745 £

1 591 590 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila má záviděníhodnou lokalitu, v klidné čtvrti jen 7 minut chůze od známé pláže Fustera, obchodů, restaurací, plážového klubu a baru. Vila je rozložena na 3 poschodích propojených schodištěm a výtahem. V přízemí je dvojitá garáž, velká ložnice s koupelnou, další WC, prádelna, vinný sklípek, home cinema a fitness. V první, hlavní patře je hlavní ložnice a koupelna, další WC. y otevřená kuchyně propojená s obývacím pokojem. Z něj se vyjde na nádhernou, prosluněnou terasu s infinity bazénem (10x4m) y venkovní kuchyní tak, aby se mohlo užívat života venku v nejlepšm středomořském podnebí. Ve druhém patře jsou pak ještě 2 ložnice s dvěma koupelnami a velká terasa. Z vily je krásný výhled na moře. Vila se dokončuje v nejlepších materiálech a bude mít veškeré moderní vymoženosti (domotica, alarm, výtah, elektrické žaluzie, klimatizace, gril). Pozemek je 850m2 a plocha vily 442m2. Benissa je klidnější malé středisko v krásné přírodní loaklitě obklopené horami. Do vedlejšího, živějšího Calpe se známou skálou Peňon de Ifac lze dojít i pěšky za necelou hodinu podle moře nebo dojet za 10 minut autem. Okolí je vyhlášené nádhernými písečnými plážemi a horami s neskutečnými výhledy na moře. Na letiště do Alicante se dostanete za hodinu, na letiště do Valencie Vám to bude trvat o 15 minut déle. Z obou jsou pravidelné přímé lety do ČR a okolních zemí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247