Zpět na výpis

Nová exkluzivní vila s panoramatickým výhledem, Jávea

3 1 ano 2 000m
ID: SP0631

Nově postavená vila s panoramatickým výhledem v letovisku Javea

Čtěte více

34 524 000 Kč

1 400 000 €

1 249 602 £

1 350 440 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená v lokalitě cca. 2 km od moře u oblíbeného letoviska Javea. Vila poskytuje nádherný panoramatický výhled, v létě je vidět přes moře i Ibiza. V okolí je mnoho zeleně a les.

Dvoupatrová vila se nachází na pozemku o velikosti 1000 m2. Obytná plocha je 374 m2. V přízemí je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, prádelna a WC. Vila má terasu s bazénem, ze které jsou nádherné výhledy a vstup do bazénu infinity. V prvním patře jsou tři ložnice a dvě koupelny, všechny se vstupem na terasu. Vybavení vily zahrnuje plně vybavenou kuchyni, klimatizaci na teplý a studený vzduch a solární panely.

V zahradě je automatické zavlažování, v suterénu garáž a velký úložný prostor.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247