Zpět na výpis

Nádherný střešní byt v centru města, Palma de Mallorca

3 ano 1m
ID: SP0565

Nádherný střešní apartmán s velkou střešní terasou a výhledem na historické centrum města Palma...

Čtěte více

41 785 250 Kč

1 690 000 €

1 456 744 £

1 786 305 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný, moderní a velmi elegantně zařízený luxusní apartmán se nachází přímo v historickém centru města Palma, jehož středomořskou atmosféru můžete vychutnat z 47 m2 velké střešní terasy. Apartmán byl nově zrekonstruovaný a preciznost je zde znát v každém detailu. Nachází se v blízkosti slavné ulice La Rambla. V docházkové vzdálenosti najdete mnoho obchodů, restaurací a oblíbených tapas barů v centru města. Užitná plocha apartmánu činí 160 m2 a je složena z kuchyně plně vybavené spotřebiči Siemens, nádherného prostorného a světlem prozářeného obývacího pokoje a integrovanou jídelnou a přímým vstupem na na velkou terasu, ze které se otevírá úchvatný výhled na katedrálu, hrad Castell Bellver a moře. Dále jsou zde 3 ložnice s vlastní koupelnou a 1 toaleta pro hosty. Materiály pro rekonstrukci apartmánu byly voleny s velkou pečlivostí, a tak zde můžete obdivovat detailně upravené povrchy, které dodávají interiéru punc luxusu a vkusu. Apartmán se nachází na jedné úrovni s terasou a je kompletně zařízen a vybaven nábytkem. Po technické stránce je vybaven teplou a studenou klimatizací, bio krbem a podlahovým vytápěním. Jako volitelná možnost je zde výtah a parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247