Zpět na výpis

Nádherná vila s 5 ložnicemi, Jávea

5 1
ID: SP0713

Nádherná osobitá vila jako stvořená pro velkou rodinu s 5 ložnicemi v klidné a přitom dobře vybavené oblasti ve městě Jávea…

Čtěte více

20 692 035 Kč

819 000 €

701 045 £

872 824 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila nacházející se v části Partida Tosal – Zona del Castellans, v jedné z nejvyhledávanějších oblastí města Jávea!

Oblast Partida Tosal – Zona del Castellans je exkluzivní lokalita se snadným přístupem ke všemu, co město Jávea může nabídnout, a zároveň je ideální pro ty, kteří hledají soukromí a klid. Kromě toho se tato nemovitost nachází několik kilometrů od jedněch z nejlepších pláží v regionu. Na letiště ve Valencii a Alicante dojedete za hodinu.

Vila disponuje 5 ložnicemi, 3 koupelnami a širokou škálou vybavení, které přispívají k relaxaci, bezpečí a vysoké kvalitě života, který tento dům a jeho okolí nabízí. Dům má plochu 290 m². Plocha pozemku je 1543 m².

Nemovitost je postavena podle nejvyšších standardů kvality a má moderní a elegantní design, aby vyhovovala potřebám velké rodiny. Kromě 5 ložnic má ještě pracovnu, která by šla předělat na další ložnici. Všechny pokoje jsou prostorné a světlé. Navíc má dům velký obývací pokoj s krbem, prostornou jídelnu a plně vybavenou kuchyň se všemi potřebnými spotřebiči.

Na zahradě je krásný bazén a velká slunná terasa. K dispozici je také prostorná garáž pro několik vozidel, prádelna, 2 vnitřní a 1 venkovní skladu/dílny. Má také vnitřní alarm, který zaručuje bezpečnost objektu a jeho obyvatel. Tato nemovitost má nainstalovanou klimatizaci a topení na olej.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247