Zpět na výpis

Nádherná nová vila v moderním hávu, Calpe

3 1
ID: SP0760

Nová vila v moderním hávu s velmi světlými místnosti, bazénem a výhledem na skálu Peñón de Ifach, dominantu oblíbeného letoviska Calpe...

Čtěte více

26 114 855 Kč

1 049 000 €

886 451 £

1 124 477 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná nová vila s moderními liniemi v urbanizaci Buena Vista v Calpe. Jen 1 minutu od Parque de la Vallesa, v blízkosti restaurací, tenisového klubu, autobusových zastávek a supermarketů.

Dům o ploše cca 155 m2 se nachází na velkém pozemku o rozloze 800 m2 a vyniká přímými liniemi a prostornými místnostmi s velkými francouzskými okny a jižně orientovanou terasou u příjemného bazénu.

Vila se rozkládá na dvou podlažích: hlavní s velkým obývacím pokojem s jídelnou a výhledem na impozantní skálu Peñón de Ifach, dále je zde samostatná kuchyň, 2 ložnice, koupelna a toaleta pro hosty. V horním patře je apartmá s hlavní ložnicí s krásnou terasou.

Projekt zaměřený na vaše pohodlí a pohodu je koncipován v nejvyšší kvalitě a s vysokými standardy, jako je mimo jiné podlahové vytápění, klimatizace, alarm nebo dvojitá skla.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247