Zpět na výpis

Nádherná moderní vila u moře, Santa Ponsa

5 1 200m
ID: SP0559

Velkolepá kompletně zrekonstruovaná vila nedaleko pláží a veškerého vybavení…

Čtěte více

61 467 500 Kč

2 300 000 €

2 100 232 £

2 721 607 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná nemovitost se nachází v luxusní rezidenční čtvrti Santa Ponsa, pouhých 5 minut jízdy od všech potřebných služeb jako jsou obchody, lékárny, restaurace, golfová hřiště a pláže. V blízkosti vily se nachází i jeden z nejmodernějších přístavů ve Středozemním moři Puerto Adriano se sítí módních obchodů a restaurací. Nemovitost je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 470 m2. Na hlavním podlaží se rozkládá velká světlá jídelna, prostorný a moderní obývací pokoj s integrovanou kuchyňskou linkou a 2 velké dvoulůžkové ložnice s vlastními koupelnami. V horním patře se nacházejí 3 velké dvoulůžkové pokoje, všechny s prostornou ensuite koupelnou a se vstupem na terasu o rozloze 78 m2, odkud se nabízejí překrásné panoramatické výhledy do okolí. Vila se nachází na pozemku o velikosti 1 300 m2. Pozemek je složen z několika zahradních ploch a krásných teras, najdete zde i velký soukromý bazén s krytou terasou, na které můžete relaxovat.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247