Zpět na výpis

Nádherná moderní vila u moře, Santa Ponsa

5 1 200m
ID: SP0559

Velkolepá kompletně zrekonstruovaná vila nedaleko pláží a veškerého vybavení…

Čtěte více

56 338 500 Kč

2 300 000 €

1 920 718 £

2 632 640 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná nemovitost se nachází v luxusní rezidenční čtvrti Santa Ponsa, pouhých 5 minut jízdy od všech potřebných služeb jako jsou obchody, lékárny, restaurace, golfová hřiště a pláže. V blízkosti vily se nachází i jeden z nejmodernějších přístavů ve Středozemním moři Puerto Adriano se sítí módních obchodů a restaurací. Nemovitost je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 470 m2. Na hlavním podlaží se rozkládá velká světlá jídelna, prostorný a moderní obývací pokoj s integrovanou kuchyňskou linkou a 2 velké dvoulůžkové ložnice s vlastními koupelnami. V horním patře se nacházejí 3 velké dvoulůžkové pokoje, všechny s prostornou ensuite koupelnou a se vstupem na terasu o rozloze 78 m2, odkud se nabízejí překrásné panoramatické výhledy do okolí. Vila se nachází na pozemku o velikosti 1 300 m2. Pozemek je složen z několika zahradních ploch a krásných teras, najdete zde i velký soukromý bazén s krytou terasou, na které můžete relaxovat.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247