Zpět na výpis

Moderní prostorná vila v Santa Ponsa

5 1
ID: SP0621

Moderní dvoupodlažní vila, která byla nedávno zrekonstruovaná, s velkým pozemkem, zahradami, terasami a vlastním bazénem v Santa Ponsa...

Čtěte více

56 867 500 Kč

2 300 000 €

1 982 551 £

2 431 066 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velkolepá vila postavena v moderním stylu se nachází v luxusní rezidenční čtvrti v Santa Ponsa. Je vzdálená jen 5 minut jízdy autem od veškerých služeb v centru města, jako jsou lékárny, supermarkety a obchody, a od několika golfových hřišť, pláže a slavného Puerto Adriano, kde jsou oblíbené bary a restaurace.

Vila je dvoupodlažní a rozléhá se na ploše 470 m2. V přízemí je situovaný velký světlý obývací pokoj s jídelnou a moderní kuchyní a 2 velké dvoulůžkové ložnice s en suite koupelnami. V patře jsou 3 velké dvoulůžkové pokoje s vlastními koupelnami a přístupem na terasu o rozloze přibližně 78 m2, která nabízí fantastický panoramatický výhled. Vila byla nedávno zrekonstruovaná.

Nemovitost stojí na velkém pozemku s rozlohou asi 1 300 m2. Nachází se zde velké zahrady a terasy, velký soukromý bazén a útulná veranda.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247