Zpět na výpis

Moderní prostorná vila v Santa Ponsa

5 1
ID: SP0621

Moderní dvoupodlažní vila, která byla nedávno zrekonstruovaná, s velkým pozemkem, zahradami, terasami a vlastním bazénem v Santa Ponsa...

Čtěte více

57 258 500 Kč

2 300 000 €

1 943 601 £

2 465 488 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato velkolepá vila postavena v moderním stylu se nachází v luxusní rezidenční čtvrti v Santa Ponsa. Je vzdálená jen 5 minut jízdy autem od veškerých služeb v centru města, jako jsou lékárny, supermarkety a obchody, a od několika golfových hřišť, pláže a slavného Puerto Adriano, kde jsou oblíbené bary a restaurace.

Vila je dvoupodlažní a rozléhá se na ploše 470 m2. V přízemí je situovaný velký světlý obývací pokoj s jídelnou a moderní kuchyní a 2 velké dvoulůžkové ložnice s en suite koupelnami. V patře jsou 3 velké dvoulůžkové pokoje s vlastními koupelnami a přístupem na terasu o rozloze přibližně 78 m2, která nabízí fantastický panoramatický výhled. Vila byla nedávno zrekonstruovaná.

Nemovitost stojí na velkém pozemku s rozlohou asi 1 300 m2. Nachází se zde velké zahrady a terasy, velký soukromý bazén a útulná veranda.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247