Zpět na výpis

Moderní vila v exkluzivní oblasti, Marbella

5 1
ID: SP0740

Luxusní, prostorná vila postavená v současném designu v exkluzivní lokalitě Golden Mile ve vyhlášené letovisku Marbella na pobřeží Coste del Sol...

Čtěte více

97 270 250 Kč

3 850 000 €

3 295 509 £

4 103 018 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila se nachází v jedné z nejžádanějších a nejexkluzivnějších oblastí v Marbelle - v Golden Mile. Město a služby jsou ve pěší vzdálenosti.Jedinečná vila jen pár kroků od centra Marbelly a 5 minut od Puerto Banús.

Vila je plně naplněna středomořskou atmosférou. Na pozemku jsou majestátní borovice, které poskytují stinná zákoutí. V přízemí vily najdeme velký prostor rozdělený několika terasami, kde příroda hraje důležitou roli. Na tomto podlaží je obývací pokoj, jídelna, kuchyň, spíž a toaleta. V prvním patře najdeme 4 ložnice, dvě z nich sdílejí koupelnu a velkou soukromou terasu. Hlavní ložnice má na terase jacuzzi. V suterénu je tělocvična, pátá ložnice s koupelnou, technické místnosti a sklad. Dům má také podlahové vytápění v celém domě, domotický systém a elegantní designovou zahradu. Prodává se kompletně zařízený, připravený k nastěhování.

Plocha vily je 437 m2, plocha parcely 1138 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247