Zpět na výpis

Moderní vila s výhledem na moře v Moraiře

4 1 ano
ID: SP0730

Nádherná luxusní vila s bazénem a střešní terasou, ze které si můžete užívat okouzlující panoramatický výhled na moře v oblíbené rezidenční čtvrti v Moraiře...

Čtěte více

34 473 075 Kč

1 365 000 €

1 150 330 £

1 486 229 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila o ploše cca 186 m2 se nachází v žádané rezidenční čtvrti Moravit v Moraira a je připravena ihned k nastěhování. Středozemní moře je vzdálené jen pár kroků, v blízkosti jsou krásné zátoky a pláže vhodné pro rodiny s dětmi a v centru Morairy a podél pobřeží je velký výběr restaurací, obchodů a kaváren. Vila poskytuje dostatek soukromí a byla nedávno zrekonstruována v atraktivním ibizském stylu.

Na pozemek (812 m2) se vjíždí z klidné ulice přes elektrickou bránu na dlážděnou příjezdovou cestu s možností parkování pro několik aut. Zde je také přístup do spodního patra vily, kde se nachází zabezpečená dvojgaráž, technická místnost a prádelna s úložným prostorem. V přízemí je také samostatný apartmán pro hosty s dvoulůžkovou ložnicí a krásnou sprchou.

Vnější schodiště vede po straně vily k hlavnímu vchodu a vstupním dveřím. Zde vcházíme do přijímacího prostoru, kde se po pravé straně nachází toaleta pro hosty a po levé straně je chodba, která vede ke 2 ložnicím a k jedné z koupelen. Dále je zde jídelní prostor se stolem, který je v současné době prostřen pro osm osob, plně vybavená moderní kuchyně se snídaňovým barem a pohodlný obývací pokoj s pohovkami a krbovými kamny. Vedle kuchyně se nachází velká ložnice s krásnou koupelnou se sprchou. Z této ložnice vedou prosklené dveře přímo na terasu s bazénem.

Z obývacího pokoje vyjdete přímo na terasu, kde je v současné době jídelní stůl pro osm osob, a vpravo odtud je přístup na terasu k bazénu. Bazén typu infinity o rozloze 8 x 4 m2 je obklopen terasou s prostorem pro lehátka, posezením a bazénovou sprchou. Bazénová část je soukromá, není na ni vidět a sluníčko zde svítí vzhledem k expozici v podstatě celý den.

Za vilou se nachází zastíněná jídelna s letní kuchyní a grilem. Na střešní terasu vede také schodiště; obrovský prostor s úžasným výhledem na moře, barovým pultem a lehátky. Ideální pro odpočinek a kochání se výhledem.

Tato luxusní vila je dokonale udržována a je vybavena mnoha moderními prvky, včetně vysoce kvalitního vybavení, elektrických žaluzií, kamerového a poplašného systému, zavlažovacího systému a dvojitého zasklení oken. V celém objektu je plynové ústřední topení a klimatizace.

Vilu obklopuje klidná zahrada se vzrostlými středomořskými rostlinami a výběrem ovocných stromů, které jsou udržovány pomocí zavlažovacího systému.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247