Zpět na výpis

Moderní vila pár kroků od moře

4 1 ano 250m
ID: SP0688

Nejlepší nová adresa mezi Marbellou a Esteponou. Nová moderní vila v malém uzavřeném komplexu 250m od pláže 10 minut chůze od centra městečka….

Čtěte více

48 787 050 Kč

1 970 000 €

1 665 030 £

2 110 623 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná příležitost koupit novou, již dokončenou a vybavenou vilu v malém, uzavřeném komplexu 250m od krásné pláže oceněné modrou vlajkou a jen pár kroků od několika restaurací, padel klubu a 10 minut chůze do centra městečka San Pedro de Alcantara, kde je spousta obchodů a restaurací a kde se koná každý týden trh. V okolí je i několik golfových hřišť některá dokonce v docházkové vzdálenosti. Po okolí se dá velmi dobře jezdit na kole, na kterém můžete podél moře dojet i do slavného Puerta Banus (15 minut) či do centra Marbelly (30 minut). Letiště v Malaze s přímými lety do Prahy je hodinu jízdy.

Tato elegantní vila postavená z nejlepších materiálů se nachází v uzavřeném komplexu pouze 10 vil s 24-hodinovou ochrankou. Vila se skládá z velkého obývacího pokoje s otevřenou kuchyní v přízemí, 4 ložnic s příslušenstvím v prvním patře. Vila na pozemku 348 m2 má několik teras a vlastní soukromou zahrádku. V suterénu je další pokoj, který můžete využít k různým účelům a garáž. Všechna patra jsou propojená výtahem, který nás vyveze na nádhernou střešní terasu s bazénem a okouzlujícím výhledem na moře.

V komplexu jsou pak další 2 společné bazény. Vila byla dostavena nedávno, vybavena, ale v podstatě nebyla nikdy obývána. Samozřejmostí je i další vybavení (alarm, klimatizace, topení v podlaze, domotica, prádelna a sauna).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247