Zpět na výpis

Moderní udržitelná vila s 5 ložnicemi, El Vergel

5 1
ID: SP0718

Stylová ekologická vila v El Vergel s 5 ložnicemi, 4 koupelnami, soukromým bazénem, moderním venkovním prostorem a výhledem na hory.

Čtěte více

15 926 400 Kč

630 000 €

530 261 £

688 531 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylová ekologická vila v El Vergel s 5 ložnicemi, 4 koupelnami, soukromým bazénem, moderním venkovním prostorem a výhledem na hory.

Plocha vily je 370 m2, plocha pozemku je 650 m2.

Vila má světlý obývací pokoj s jídelnou a s velkou, plně vybavenou kuchyní, 5 ložnic, 4 koupelny a hernu/společenskou místnost pro hosty. Obývací pokoj/jídelna je vybavena klimatizací, krbem na dřevo a stropním ventilátorem. Z ložnice v patře se vstupuje na velkoryse řešenou terasu s úžasným výhledem na hory a do zahrady. V domě je také prostorná komora a prádelna.

Venku je bazén (10×4 metry) s přepadem, venkovní sprcha s koupelnou, krytý přístřešek pro auto, kam se vejdou minimálně tři auta, a dvě odpočinkové zóny. Nemovitost má okna s dvojsklem, sítě proti komárům, elektrické rolety, klimatizaci (přízemí a první patro), solární panely a systém pro úsporu vody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247