Zpět na výpis

Moderní luxusní vila s bazénem a výhledem, Jávea

5 1 ano 3 000m
ID: SP0729

Luxusní, reprezentativní vila postavená v moderním stylu s důrazem na design a kvalitní materiály se nachází v prestižní oblasti jen 3 km od moře v Jávee...

Čtěte více

46 749 150 Kč

1 890 000 €

1 610 096 £

2 050 851 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná luxusní vila se nachází v jedné z nejprivilegovanějších oblastí města Jávea. Tato rezidence s avantgardním stylem a architekturou, v níž se snoubí elegance a modernost, nabízí sofistikované a pohodlné bydlení. Moře je vzdálené pouze 3 km. Restaurace nebo obchody jsou dostupné během pár minut.

Vila o ploše 338 m2 byla navržena s moderní vizí, která se promítá do čistých linií, geometrických tvarů a jedinečné estetiky. Každý detail byl pečlivě promyšlen - od podlah po stropy se tato nemovitost pyšní nejvyšší kvalitou povrchových úprav. Materiály jako beton, železo a sklo společně vytvářejí atmosféru luxusu a výjimečnosti.

Dispozice vily maximalizuje přítomnost přirozeného světla ve všech místnostech. Prostorný a otevřený obývací pokoj a jídelna se snoubí s designovou kuchyní vybavenou nejnovějšími technologiemi. Tento otevřený koncept nejenže vytváří pocit prostornosti, ale také umožňuje vychutnat si výhled na moře prakticky z každého koutu domu. Vila má celkem 5 ložnic, z nichž každá má vlastní koupelnu. Kromě toho si můžete užít zábavné chvíle v soukromém kinosále.

Luxusně zpracovaný je i exteriér vily, kde pečlivě upravená zahrada obklopuje bazén typu infinity. Od bazénu je panoramatický výhled na Středozemní moře a horskou zeleň. Rozsáhlé venkovní prostory jsou také ideální pro venkovní posezení s rodinou a přáteli. Pozemek má cca 1000 m2.

Letiště ve Valencii s přímými lety do Prahy je vzdálené cca 1 hodinu a 15 minut od vily, stejně jako letiště v Alicante, kam létají i lety z Pardubic.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247