Zpět na výpis

Moderní jednopodlažní vila v Calpe

3 1
ID: SP0761

Luxusně zpracovaná nová moderní vila v hezké urabnizaci ve vyhledávaném letovisku na Costa Blanca…

Čtěte více

27 334 710 Kč

1 098 000 €

927 858 £

1 177 003 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt nové jednopodlažní moderní vily v urbanizaci Buena Vista v Calpe. Jen 1 minutu od Parque de la Vallesa, v blízkosti restaurací, tenisového klubu, autobusových zastávek a supermarketů.

Dům o ploše cca 164 m2 se nachází na velkém pozemku o rozloze 1000 m2 a vyniká přímými liniemi a prostornými místnostmi s velkými francouzskými okny a jižně orientovanou terasou u příjemného bazénu.

Jednopodlažní vila má velký obývací prostor s jídelnou a kuchyní a velká okna, která vytvářejí světlou a vzdušnou atmosféru. Ideální místo, kde si můžete vychutnat východ slunce z pohovky nebo zakončit den s dobrou knihou! Má 3 ložnice a 2 koupelny. Každý pokoj je navržen tak, aby optimalizoval prostor, osvětlení a výhled.

Projekt zaměřený na vaše pohodlí a pohodu je koncipován v nejvyšší kvalitě a s vysokými standardy, jako je mimo jiné podlahové vytápění, klimatizace, alarm nebo dvojitá skla.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247