Zpět na výpis

Městské domky s výhledem na moře v Istánu

3 1 ano 10 000m
ID: SP0686

Nový projekt domků bude dokončen v listopadu 2023 v malebné vesničce Istán, blízko golfových hřišť, úchvatné přírody i známých živých letovisek

Čtěte více

13 841 620 Kč

556 000 €

469 845 £

596 005 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt městských domků se nachází v oblasti s výjimečně krásnou přírodou s výhledem na záliv Marbella.

Nová zástavba je propojena širokými silnicemi s chodníky, upravenými zahradami, parkovištěm pro návštěvníky a také malými cestičkami v lesích. Deset minut jízdy od mezinárodních škol, tenisové akademie Manolo Santana, nejlepších golfových hřišť a nákupních a rekreačních center se nachází tento projekt 23 exkluzivních městských domků s panoramatickým výhledem na záliv. Všechny domky mají výhled jihovýchodním směrem k zálivu Marbella a Gibraltaru. Domy jsou plně vybavené s nejkvalitnějšími materiály. Mají podzemní parkovací stání a úschovné prostory.

Obec Istán leží mezi pobřežím Costa del Sol a Sierra de las Nieves, částečně se nachází ve stejnojmenné přírodní rezervaci. Jen pár kilometrů od nemovitosti jsou slavné pláže Marbella a Puerto Banús, které nabízejí mnoho vyžití, jako např. vodní sporty. Ve 20 km vzdáleném letovisku Marbella pak najdete golfová hřiště, nabídku gastronomie, nakupování a mnoho dalších rozmanitých aktivit.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247