Zpět na výpis

Malebný dům v Altea la Vella

3 1
ID: SP0661

Půvabná vila s výhledem na moře v Altea la Vella v blízkosti hor nabízí několik ložnic a terasy s okouzlujícími panoramaty. K vile patří také bazén.

Čtěte více

12 313 050 Kč

498 000 €

429 265 £

526 379 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Půvabná vila v Altea la Vella přímo vedle zálivu je velmi dobře udržovaná a má nádherný výhled na moře.

Dům se rozkládá na dvou úrovních. V hlavní části najdeme 2 ložnice a jednu koupelnu, oddělenou kuchyni s přístupem do jídelny. Dále má vila několik obývacích pokojů, z nichž jeden je s krbem. Z přilehlé terasy je výhled na moře. V horní části domu je apartmán pro hosty s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou. Je zde jedna koupelna, jedna ložnice a také další terasa.

V blízkosti Altey je golfové hřiště a několik zajímavých turistických stezek. Alicante je cca 40 min autem, letiště ve Valencii je cca 1 hodinu a 20 min jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247