Zpět na výpis

Malebný dům v Altea la Vella

3 1
ID: SP0661

Půvabná vila s výhledem na moře v Altea la Vella v blízkosti hor nabízí několik ložnic a terasy s okouzlujícími panoramaty. K vile patří také bazén.

Čtěte více

12 315 540 Kč

498 000 €

424 484 £

539 989 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Půvabná vila v Altea la Vella přímo vedle zálivu je velmi dobře udržovaná a má nádherný výhled na moře.

Dům se rozkládá na dvou úrovních. V hlavní části najdeme 2 ložnice a jednu koupelnu, oddělenou kuchyni s přístupem do jídelny. Dále má vila několik obývacích pokojů, z nichž jeden je s krbem. Z přilehlé terasy je výhled na moře. V horní části domu je apartmán pro hosty s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou. Je zde jedna koupelna, jedna ložnice a také další terasa.

V blízkosti Altey je golfové hřiště a několik zajímavých turistických stezek. Alicante je cca 40 min autem, letiště ve Valencii je cca 1 hodinu a 20 min jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247