Zpět na výpis

Luxusní vila v středomořském stylu v Cap Falcó

5 1 ano 100m
ID: SP0619

Luxusní dvoupodlažní vila v středomořském stylu, u pláže, s fitness a saunou v klidném Cap Falcó, obklopena lesy, vhodná i jako investiční nemovitost...

Čtěte více

91 235 250 Kč

3 690 000 €

3 180 702 £

3 900 276 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila se nachází na klidném místě, obklopena hustým borovým lesem v Cap Falcó na Mallorce. Vila je vzdálená jen pár minut chůze od pláže.

Vila je dvoupodlažní a rozkládá se na ploše 430 m2. V přízemí je prostorná vstupní hala s krásným obývacím pokojem a jídelnou, samostatná kuchyně a pokoj pro hosty s vlastní koupelnou. V prvním patře se nachází další 3 ložnice s 2 koupelnami a velkou TV místností. K hlavní ložnici je připojena velká terasa, která nabízí nádherný výhled na moře a ostrov. Orientace vily na jihozápad přináší po celý den spoustu denního světla. Nemovitost je vybavena klimatizací, podlahovým vytápěním a krbem. V suterénu budovy se dále nachází dvojgaráž, fitness, několik skladovacích prostorů a parní sauna.

Vila je postavená na rovném pozemku o velikosti 1315 m2. U vily se rozkládá velká zahrada v středomořském stylu a krásný bazén. Další výhodou této nemovitosti je, že je držitelem licence k dovolenkovému pronájmu, je tedy ideální volbou pro investiční pronájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247