Zpět na výpis

Luxusní vila u pláže Granadella, Javea

5 1 ano 20m
ID: SP0593

Nádherná nová luxusní vila v první linii proti pláži Granadella v Javee jen pár minut jízdy autem od krásné zátoky i centra s možností stavby na zakázku…

Čtěte více

64 285 000 Kč

2 600 000 €

2 241 145 £

2 748 162 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila s fantastickými výhledy na moře bude postavena v první linii proti pláži La Granadella v letovisku Javea, jen pár minut jízdy od centra a od krásné zátoky. Stavba bude provedena podle vašich požadavků včetně designových úprav. Užitná plocha nemovitosti činí 401 m2 a skládá se z 5 ložnic a 4 koupelen, obývacího prostoru s terasou a kuchyně. Vila se bude rozkládat na pozemku 1 250 m2 a zajištěno bude i terénní parkování a bezpečný vstup. Bude zde nainstalovaná teplá i studená klimatizace. Nemovitost bude mít všechny moderní vymoženosti - soukromý bazén, vysoce moderní kuchyni se spotřebiči, nebo moderní designové koupelny. Je zde možnost výstavby přímo na zakázku, která vyhovuje jakékoli specifikaci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247