Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem, Tenerife

5 1
ID: SP0744

Ultra luxusní vila od vyhlášeného architekta s vlastním bazénem uspokojí i ty nejnáročnější majitele - je skvěle vybavena moderním vymoženostmi...

Čtěte více

93 480 500 Kč

3 700 000 €

3 167 113 £

3 943 160 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkolepá vila s úžasným výhledem na golfová hřiště a oceán. Toto nově postavené mistrovské dílo je situováno Abama, v jedné z nejprestižnějších enkláv na Tenerife. Tato lokalita nabízí ideální kombinaci klidu, soukromí a bezpečnosti, a to vše v blízkosti restaurace oceněné hvězdičkou Michelin, špičkových golfových hřišť, nedotčených pláží a dokonalých služeb 5-hvězdičkového hotelu.

Vila, dílo architekta Leonarda Omara, dosahuje dokonalé rovnováhy mezi moderní estetikou a špičkovou technologií. Plynule splývá s okolím díky použití přírodních textur, kamene a dřeva. Tato moderní vila se 4 ložnicemi a s plochou 312 m² byla navrhžena pro milovníky okázalého moderního životního stylu.

Nemovitost má 3 podlaží a zahrnuje kromě jiného suterén, střešní terasu a několik dalších teras. Je vybavena zabezpečenou garáží pro 2 auta. Uvnitř vily najdete 4 luxusní ložnice, 5 elegantních koupelen a příjemný obývací pokoj s útulným salonkem a biokrbem. Součástí vily je také jídelní kout a otevřená kuchyně, plně vybavená špičkovými spotřebiči a snídaňovým koutkem. Posuvné skleněné dveře umožňují přístup do venkovní letní kuchyně, k prostoru pro grilování a stolování pod širým nebem.

Na zahradě je velký bazén. Zahrada je dokonale upravená s malebnými mosty, romantickými zákoutími a funkčními prostory vybavenými automatickým zavlažovacím systémem.

Tato ekologická a energeticky úsporná nemovitost, jejíž dokončení se očekává v roce 2024, je navržena tak, aby uspokojila nejnáročnější životní styl. Mezi vybavení tohoto pohádkového domu patří výtah, systém domácí automatizace, klimatizace, prádelna a úložné prostory, sofistikované LED osvětlení, dvojitá skla, vestavěné skříně, internet – Wi-Fi, alarm a 24hodinová ostraha.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247