Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Son Servera

5 1 ano
ID: SP0533

Jedinečná vila ve skvělé poloze v soukromé rezidenční čtvrti s výhledem na moře, vzrostlou zahradou a bazénem...

Čtěte více

67 377 800 Kč

2 660 000 €

2 272 362 £

2 833 143 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato exkluzivní vila s výhledem na moře je umístěna v rezidenční čtvrti. Je postavena podle výjimečně vysokého standardu a nabízí soukromí a klid. V přízemí vily, která má plochu 605 m², je velká recepční hala, prostorný salonek s krbem a TV místnost, samostatná jídelna, kuchyně se spíží a jídelnou, dvoulůžkový pokoj s koupelnou a krytá terasa s velkým jídelním koutem a grilem. Na zahradě o velikosti 1639 m² je bazén typu infinity. Dále je v přízemí dvougaráž, komora a toaleta pro hosty. Je odtud také přístup k výtahu, umožňující přístup do prvního patra. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Z hlavní ložnice se vstupuje na malý balkón, další z ložnic má větší soukromou terasu a přístup do zahrady s citrusovými stromy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247