Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Son Servera

5 1 ano
ID: SP0533

Jedinečná vila ve skvělé poloze v soukromé rezidenční čtvrti s výhledem na moře, vzrostlou zahradou a bazénem...

Čtěte více

71 846 600 Kč

2 660 000 €

2 440 773 £

3 122 679 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato exkluzivní vila s výhledem na moře je umístěna v rezidenční čtvrti. Je postavena podle výjimečně vysokého standardu a nabízí soukromí a klid. V přízemí vily, která má plochu 605 m², je velká recepční hala, prostorný salonek s krbem a TV místnost, samostatná jídelna, kuchyně se spíží a jídelnou, dvoulůžkový pokoj s koupelnou a krytá terasa s velkým jídelním koutem a grilem. Na zahradě o velikosti 1639 m² je bazén typu infinity. Dále je v přízemí dvougaráž, komora a toaleta pro hosty. Je odtud také přístup k výtahu, umožňující přístup do prvního patra. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou. Z hlavní ložnice se vstupuje na malý balkón, další z ložnic má větší soukromou terasu a přístup do zahrady s citrusovými stromy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247