Zpět na výpis

Luxusní vila s nádherným výhledem k prodeji v Javee

4 1 ano
ID: SP0638

Luxusní vila s jedinečným výhledem na moře v městečku Jávea. Všechny pokoje mají krásný výhled. K dispozici jsou 4 ložnice, bazén a široká vybavenost…

Čtěte více

34 277 400 Kč

1 390 000 €

1 240 676 £

1 340 794 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní luxusní vila o rozloze 201 m2, na pozemku o rozloze 1050 m2, situovaná v klidné oblasti Jávea s nádherným výhledem na moře.

Vila má dvě podlaží a všechny pokoje nabízejí výhled na moře. Spodní část se skládá z obývacího pokoje a jídelny s krbem a velké plně vybavené kuchyně. Dále zde nalezneme 3 ložnice, z nichž 2 mají vstup na terasu a 2 koupelny. V horním patře je další pokoj s úžasným výhledem na moře, hlavní ložnice se šatnou a vlastní koupelnou.

Vila má podlahové vytápění, klimatizaci, dvojitá hliníková okna a alarm. Venku je krásný bazén 10x4 m s terasou, letní kuchyní, snadno udržovatelnou zahradou a přístřeškem pro 2 auta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247