Zpět na výpis

Luxusní vila s jedinečným výhledem, Moraira

4 1 ano
ID: SP0734

Luxusní vila v oblíbené a vyhledávané lokalitě ve městečku Moraira na Costa Blanca se 2 apartmány pro hosty a nádherným výhledem na moře...

Čtěte více

56 823 750 Kč

2 250 000 €

1 896 148 £

2 449 828 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila o ploše cca 315 m2 s jedinečným výhledem na moře se nachází pouhých 5 minut jízdy autem od vyhlášeného letoviska Cala L'Andrago v Moraiře. Objekt nabízí hlavní obytnou část a dva samostatné apartmány pro hosty, které poskytují dostatek prostoru a soukromí.

Na pozemek (1235 m2) se vjíždí skrz elektrickou bránou po malebné příjezdová cestě, která vede ke třem garážím a praktické prádelně. Z jedné z garáží je přístup do hlavní chodby. Po levé straně se rozkládá první apartmán pro hosty, který má obývací pokoj s kuchyní a soukromou terasou s podmanivým výhledem na moře. Tento apartmán se skládá z pohodlné ložnice s postelí a vestavěnými skříněmi, úložného prostoru a dobře vybavené koupelny s dvojitým umyvadlem, vybavenou koupelnou s toaletou.

Na pravé straně chodby se nachází vchod do druhého apartmánu pro hosty. Apartmán má příjemný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na terasu, která nabízí také nádherný výhled na moře. Pěkná a prostorná ložnice s postelí má vlastní sprchový kout s dvojitým umyvadlem, sprchou a toaletou. Z terasy vedou schody na terasu u bazénu, zatímco po schodech dolů je přístup ke garáži.

O úroveň výše se nachází prostorný, světlý obývací pokoj a jídelna s krbem, který vytváří příjemnou atmosféru. Toto podlaží doplňuje bezvadně navržená kuchyň v americkém stylu, toaleta pro hosty s pračkou, ložnice, která je v současnosti využívána jako kancelář, a koupelna se samostatným WC, vanou a toaletou. Dále se zde nachází hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a nádherným výhledem na moře.

Vila má terasu s bazénem se slanou vodu ve tvaru ledviny. Komfort ve vile zajišťuje klimatizace. Vila byla původně postavena v roce 1995, později byla rozšířena o apartmány pro hosty a garáže. Navíc bylo přistavěno schodiště, které umožňuje přímý přístup z úrovně ulice do hlavního obytného prostoru. Byly také instalovány solární panely.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247