Zpět na výpis

Luxusní rodinná vila s bazénem v El Toro

4 1
ID: SP0610

Luxusní prostranná rodinná vila s bazénem, vířivkou a velkou zahradou v El Toro na Mallorce…

Čtěte více

22 194 000 Kč

900 000 €

803 315 £

868 140 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato fantastická rodinná vila se nachází v klidné vilové čtvrti El Toro na Mallorce. V docházkové vzdálenosti od vily se nachází zdravotní střediska, lékárny, autobusové zastávky, obchody, školy, golfová a dětská hřiště a nádherné pláže.

Vila má rozlohu 340 m2 a je postavena na pozemku o rozloze 590 m2. Nemovitost je rozdělena do 4 dvoulůžkových ložnic, 3 koupelen (1 en suite), obývacího pokoje s jídelnou, vybavené kuchyně a terasy. Dům má keramickou podlahu, dvojitá okna, vestavěné skříně, vířivku, předinstalovanou klimatizaci, videotelefon, prádelnu, komoru a garáž. Součástí nemovitosti je i velká zahrada se soukromým bazénem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247