Zpět na výpis

Luxusní nová vila k nastěhování, Calpe

4 1 1 500m
ID: SP0630

Moderní vila ve známém Calpe již zcela dokončená k nastěhování jen 1,5 km od moře v klidné vilové čtvrti…

Čtěte více

26 509 500 Kč

1 075 000 €

959 516 £

1 036 945 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila dokončená v roce 2021 se nachází v příjemné vilové urbanizaci, jen 1,5 km od moře a centra města. Z vily je výhled na známou skálu Peňon de Ifac. Vila je rozložena na 2 patrech. V přízemí je obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní, 2 ložnice a 2 koupelny. Z tohoto patra je přímý vstup na terasu k bazénu. Po vnitřním schodišti se dostaneme do prvního patra, kde se nachází další 2 ložnice a 2 koupelny. Na zahradě je bazén, gril a vila má i garáž. Vila o zastavěné ploše 324 m2 na pozemku 800 m2 byla dokočena tak, aby svým budoucím vlastníkům nabídla veškeré pohodlí. Kuchyně je již vybavena spotřebiči, koupelny jsou již také plně vybavené. Osvětlení LED, systém pro klimatizaci a vytápění v podlaze. Okolí je vyhlášené nádhernými písečnými plážemi a horami s neskutečnými výhledy na moře. Na letiště do Alicante se dostanete za hodinu, na letiště do Valencie Vám to bude trvat o 15 minut déle. Z obou jsou pravidelné přímé lety do ČR a okolních zemí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247