Zpět na výpis

Luxusní apartmány v soukromém komplexu s výhledem na moře a přístupem k promenádě

2-3 1 ano 5m
ID: SP0547

Luxusní apartmány v první linii u pláže a promenády se 3 bazény na společném pozemku a nádherným výhledem na moře v Punta Prima…

Čtěte více

9 280 125 Kč - 10 144 575 Kč

365 000 € - 399 000 €

306 811 £ - 335 391 £

398 049 $ - 435 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji překrásné apartmány v soukromém komplexu, který je postaven v první linii přímo u pláže a promenády. Komplex má společný pozemek, který je opatřen 3 bazény. Apartmány jsou orientovány na jih a mají krásný výhled na moře. Projekt byl postaven tak, aby poskytl svým majitelům veškerý komfort. Společné venkovní prostory jsou opatřeny velkým nekonečným bazénem, hydromasážním bazénem a brouzdalištěm pro děti doplněným o dětské hřiště. Z venkovních prostor vede přímý přístup k promenádě. Rezidenční komplex nabízí 2 a 3 ložnicové apartmány se 2 koupelnami. Byly navrženy pro maximální komfort. Každý z apartmánů je opatřen terasou s výhledem na Středozemní moře. Součástí je i podzemní parkovací místo a skladovací prostory. Punta Prima je nádherné místo, které je pokládáno za jedno z nejkrásnějších na pobřeží Costa Blanca. Nachází se v blízkosti pláže a tvoří ji komplexy apartmánů, domů a vilek. V okolí se rozkládají velká slaná jezera, která jsou přírodní rezervací a hnízdí zde plameňáci a volavky. Funguje zde vynikající dopravní spojení a jsou zde velmi příznivé klimatické podmínky. Místní vybavenost splňuje vše, co je potřeba: jsou zde obchody restaurace, zdravotnická zařízení, školy i golfová hřiště. Každý den se podél pobřeží ve vnitrozemí konají trhy. Za zmínku stojí určitě trh Playa Flamenca, který se koná každou sobotu. Nedaleká Torrevieja nabízí širokou škálu vodních sportů od plachtění, windsurfingu až po paragliding. Město je také perfektně vybaveno pro pozemní sporty jako je fotbal, tenis, atletika, nebo pádlový tenis. Punta Prima leží také v blízkostí letiště Alicante. Pouhých 10 km od komplexu najdete 18jamková golfová hřiště jako jsou Villamartín, Campoamor, Las Ramblas, Las Colinas a Lo Romero. Na milovníky nakupování čekají obchodní centra La Zenia a Habaneras.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247