Zpět na výpis

Luxusní apartmán v přímé linii proti přístavu, Port Adriano

3 1 ano 50m
ID: SP0561

Apartmán umístěný přímo proti moři a slavnému přístavu Port Adriano v luxusním rezortu golfové oblasti Santa Ponsa…

Čtěte více

24 633 375 Kč

975 000 €

834 577 £

1 039 076 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán je připravený k nastěhování a čeká na svého majitele. Je umístěn ve známé golfové oblasti Santa Ponsa v luxusním rezortu o 59 domech a stojí přímo proti moři a slavnému přístavu Port Adriano lemovanému obchůdky a restauracemi. Celý komplex směřuje na jihovýchod, což zaručuje dostatek světla a je odsud přímý přístup k moři. Navíc zde najdete 3 společné bazény. Z apartmánu jsou nádherné výhledy na moře i na přístav, jen kousek odsud se nachází krásná písečná pláž. Užitná plocha bytu činí 116 m2 a skládá se z obývacího prostoru s jídelnou, plně vybavené kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic a 3 koupelen. Z obývacího pokoje a hlavní ložnice vede přístup na terasu s výhledem na moře o velkorysé rozloze 156 m2, z nichž je asi 75 m2 zakryto a proskleno. Tato plocha slouží jako zimní zahrada a kromě velkého obytného prostoru, který nabízí, je opatřena i klimatizačními a topnými spotřebiči, takže může zůstat otevřená po celý rok. Teplá a studená klimatizace je zavedena v celém apartmánu stejně jako další technické doplňky kterými je: elektrické podlahové vytápění v koupelnách, hliníková okna s dvojitým zasklením, hliníkové žaluzie, mramorové podlahy, vestavěné skříně, interkom a satelitní TV. Součástí apartmánu je i garážové stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247