Zpět na výpis

Luxusní apartmán v přímé linii proti přístavu, Port Adriano

3 1 ano 50m
ID: SP0561

Apartmán umístěný přímo proti moři a slavnému přístavu Port Adriano v luxusním rezortu golfové oblasti Santa Ponsa…

Čtěte více

25 530 375 Kč

975 000 €

878 964 £

1 146 814 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán je připravený k nastěhování a čeká na svého majitele. Je umístěn ve známé golfové oblasti Santa Ponsa v luxusním rezortu o 59 domech a stojí přímo proti moři a slavnému přístavu Port Adriano lemovanému obchůdky a restauracemi. Celý komplex směřuje na jihovýchod, což zaručuje dostatek světla a je odsud přímý přístup k moři. Navíc zde najdete 3 společné bazény. Z apartmánu jsou nádherné výhledy na moře i na přístav, jen kousek odsud se nachází krásná písečná pláž. Užitná plocha bytu činí 116 m2 a skládá se z obývacího prostoru s jídelnou, plně vybavené kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic a 3 koupelen. Z obývacího pokoje a hlavní ložnice vede přístup na terasu s výhledem na moře o velkorysé rozloze 156 m2, z nichž je asi 75 m2 zakryto a proskleno. Tato plocha slouží jako zimní zahrada a kromě velkého obytného prostoru, který nabízí, je opatřena i klimatizačními a topnými spotřebiči, takže může zůstat otevřená po celý rok. Teplá a studená klimatizace je zavedena v celém apartmánu stejně jako další technické doplňky kterými je: elektrické podlahové vytápění v koupelnách, hliníková okna s dvojitým zasklením, hliníkové žaluzie, mramorové podlahy, vestavěné skříně, interkom a satelitní TV. Součástí apartmánu je i garážové stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247