Zpět na výpis

Luxusní apartmán v přímé linii proti přístavu, Port Adriano

3 1 ano 50m
ID: SP0561

Apartmán umístěný přímo proti moři a slavnému přístavu Port Adriano v luxusním rezortu golfové oblasti Santa Ponsa…

Čtěte více

24 043 500 Kč

975 000 €

870 258 £

940 485 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento apartmán je připravený k nastěhování a čeká na svého majitele. Je umístěn ve známé golfové oblasti Santa Ponsa v luxusním rezortu o 59 domech a stojí přímo proti moři a slavnému přístavu Port Adriano lemovanému obchůdky a restauracemi. Celý komplex směřuje na jihovýchod, což zaručuje dostatek světla a je odsud přímý přístup k moři. Navíc zde najdete 3 společné bazény. Z apartmánu jsou nádherné výhledy na moře i na přístav, jen kousek odsud se nachází krásná písečná pláž. Užitná plocha bytu činí 116 m2 a skládá se z obývacího prostoru s jídelnou, plně vybavené kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic a 3 koupelen. Z obývacího pokoje a hlavní ložnice vede přístup na terasu s výhledem na moře o velkorysé rozloze 156 m2, z nichž je asi 75 m2 zakryto a proskleno. Tato plocha slouží jako zimní zahrada a kromě velkého obytného prostoru, který nabízí, je opatřena i klimatizačními a topnými spotřebiči, takže může zůstat otevřená po celý rok. Teplá a studená klimatizace je zavedena v celém apartmánu stejně jako další technické doplňky kterými je: elektrické podlahové vytápění v koupelnách, hliníková okna s dvojitým zasklením, hliníkové žaluzie, mramorové podlahy, vestavěné skříně, interkom a satelitní TV. Součástí apartmánu je i garážové stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247