Zpět na výpis

Luxusní apartmán u přístavu, Portals Nous

2 1 ano 50m
ID: SP0562

Kompletně zrekonstruovaný luxusní světlý apartmán v 6. patře budovy stojící proti moři a přístavu...

Čtěte více

23 422 250 Kč

950 000 €

828 989 £

938 993 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní a světlý apartmán byl kompletně zrekonstruován a nachází se v městečku Calviá v oblasti Portals Nous. Je orientován na jih a od nejbližší pláže vzdálen pouhých 50 metrů. Jeho užitná plocha činí 94 m2, které jsou rozloženy do 2 velkých dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, plně vybavené americké kuchyně a obývacího prostoru s integrovanou jídelnou, odkud vede přístup na nádhernou terasu s úchvatným výhledem na moře. V dobře udržovaných zahradních prostorách se nachází krásný bazén. Apartmán je vybaven keramickou podlahou, venkovními tesařskými pracemi opatřenými dvojitým prosklením, klimatizací, vestavěnými skříněmi, bezpečnostními dveřmi a TV se satelitem. Dům, ve kterém se nachází, je opatřen výtahem. Díky centrální poloze, ve které se apartmán nachází, jsou všechny potřebné služby v minimální vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247