Zpět na výpis

Luxusní apartmán u přístavu, Portals Nous

2 1 ano 50m
ID: SP0562

Kompletně zrekonstruovaný luxusní světlý apartmán v 6. patře budovy stojící proti moři a přístavu...

Čtěte více

25 977 750 Kč

950 000 €

860 732 £

1 119 538 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní a světlý apartmán byl kompletně zrekonstruován a nachází se v městečku Calviá v oblasti Portals Nous. Je orientován na jih a od nejbližší pláže vzdálen pouhých 50 metrů. Jeho užitná plocha činí 94 m2, které jsou rozloženy do 2 velkých dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, plně vybavené americké kuchyně a obývacího prostoru s integrovanou jídelnou, odkud vede přístup na nádhernou terasu s úchvatným výhledem na moře. V dobře udržovaných zahradních prostorách se nachází krásný bazén. Apartmán je vybaven keramickou podlahou, venkovními tesařskými pracemi opatřenými dvojitým prosklením, klimatizací, vestavěnými skříněmi, bezpečnostními dveřmi a TV se satelitem. Dům, ve kterém se nachází, je opatřen výtahem. Díky centrální poloze, ve které se apartmán nachází, jsou všechny potřebné služby v minimální vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247