Zpět na výpis

Luxusní apartmán u přístavu, Portals Nous

2 1 ano 50m
ID: SP0562

Kompletně zrekonstruovaný luxusní světlý apartmán v 6. patře budovy stojící proti moři a přístavu...

Čtěte více

23 493 500 Kč

950 000 €

809 758 £

1 030 100 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní a světlý apartmán byl kompletně zrekonstruován a nachází se v městečku Calviá v oblasti Portals Nous. Je orientován na jih a od nejbližší pláže vzdálen pouhých 50 metrů. Jeho užitná plocha činí 94 m2, které jsou rozloženy do 2 velkých dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, plně vybavené americké kuchyně a obývacího prostoru s integrovanou jídelnou, odkud vede přístup na nádhernou terasu s úchvatným výhledem na moře. V dobře udržovaných zahradních prostorách se nachází krásný bazén. Apartmán je vybaven keramickou podlahou, venkovními tesařskými pracemi opatřenými dvojitým prosklením, klimatizací, vestavěnými skříněmi, bezpečnostními dveřmi a TV se satelitem. Dům, ve kterém se nachází, je opatřen výtahem. Díky centrální poloze, ve které se apartmán nachází, jsou všechny potřebné služby v minimální vzdálenosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247