Zpět na výpis

Krásný apartmán s terasou proti moři a přístavu, Santa Ponsa

2 1 ano 500m
ID: SP0564

Luxusní apartmán v Santa Ponsa s velkou terasou umístěný přímo u moře proti přístavu...

Čtěte více

15 289 200 Kč

620 000 €

553 395 £

598 052 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký a luxusní apartmán se nachází v městečku Santa Ponsa přímo u moře a je umístěný proti přístavu Port Adriano. Je orientován na jih, a tak nabízí dostatek světla po celý den. Nejbližší pláž je odsud vzdálena jen 500m. Apartmán se rozkládá na jednom podlaží na velkorysých 175 m2 + terasa, která má 90 m2. Jeho interiér obsahuje 2 velké dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, plně vybavenou kuchyň a útulný obývací pokoj, odkud vede přístup na terasu. Z té si můžete vychutnat nádherný výhled na moře a na přístav. Apartmán je vybaven těmi nejkvalitnějšími materiály. Jsou to mramorové podlahy, venkovní hliníkové tesařské práce, dvojitá okna, vestavěné skříně, nebo zesílené dveře. Po technické stránce je vybaven čerpadlem pro teplou a studenou vodu, telefonní linkou, satelitní TV, videotelefonem, skladovací místností a střešní terasou. Součástí apartmánu je i garáž pro 2 auta. V jeho okolí vám bude k dispozici několik velmi dobře udržovaných zahrad a 2 společné bazény. Navzdory tomu, že se nachází v klidné oblasti, jsou všechny potřebné služby vzdáleny jen 5 minut jízdy odsud stejně jako exkluzivní Port Adriano.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247