Zpět na výpis

Krásné vily nedaleko centra a moře v Dénii

4 1 2 500m
ID: SP0572

Nové vily se čtyřmi ložnicemi a bazénem umístěné v krásné přírodní lokalitě 5 minut autem od centra města a kousek od krásných pláží v Dénii...

Čtěte více

12 872 520 Kč - 13 563 000 Kč

522 000 € - 550 000 €

465 923 £ - 490 915 £

503 521 $ - 530 530 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nové vily s bazénem umístěné v krásné přírodní lokalitě na severu Costa Blanca, v soukromém kondominiu, které se skládá z pouhých 5 samostatně stojících vil zasazeném v oblíbeném letovisku Dénia. Nemovitosti se nacházejí jen 5 minut jízdy od centra města s veškerou občanskou vybaveností a 2,5 km od zdejších krásných pláží. Vily jsou navrženy tak, aby propouštěly co nejvíce světla. Proto zde najdete prostorné pokoje s velkými okny, odkud si můžete vychutnat výhled na bazén. Každá z vil má terasu, střešní terasu, bazén, pozemek a parkovací místo. Tato rezidence je ideální volbou pro všechny, kteří touží po luxusní vile, která poskytuje dostatek soukromí a přitom se nachází v blízkosti všech potřebných služeb a zařízení. Užitná plocha nemovitosti činí 172 m2 a skládá se ze světlého obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a prosklenými terasovými dveřmi vedoucími na venkovní dlážděnou terasu s bazénem, 4 ložnic a 3 koupelen. Součástí koupě je i pozemek o rozloze 501 m2. Po technické stránce jsou domy vybaveny vestavěnými skříněmi, intercomem, bezpečnostními dveřmi, dvojitým zasklením oken a byla zde provedena předinstalace pro klimatizaci. Dénia je sama o sobě velmi živým a barevným městem, které se nachází asi 103 km jižně od Valencie. Není poznamenaná masovou turistikou a ani se o to nesnaží. Proto tu nenajdete žádné megalomanské projekty, ani velké turistické komplexy a hotely. V roce 2015 byla oceněna organizací UNESCO jako hlavní město gastronomie. Najdete zde na 300 restaurací nabízejících místní speciality, z nichž jsou nejproslulejší zdejší červené krevety. Nachází se v sevření mezi mořem a horami. Nejvyšší hora Montgó se tyčí v téměř 800 metrech nadmořské výšky a roste zde 650 druhů stromů, které se majestátně vypínají proti pobřeží. Tato geografická enkláva tak vytváří příznivé prostředí s mírným a příjemným klimatem, ve kterém si člověk může užívat 20 °C po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247