Zpět na výpis

Krásná vila jen 200 metrů od moře v Dénii

4 200m
ID: SP0493

Jedniečná příležitost získat skvělý dům ve skvělé lokalitě, blízko moře a s bazénem…

Čtěte více

7 126 000 Kč

280 000 €

236 406 £

324 884 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dům představuje vskutku jedinečnou příležitost získat hezký dům velmi blízko moře a přitom za skvělou cenu. Nachází se v Dénii pouze 200 metrů od moře. Veškerá občanská vybavenost je dostupná pěšky v okolí. V přízemí je obývací pokoj s krbem, kuchyně, 3 ložnice a 2 koupelny. V patře je pokoj pro hosty včetně koupelny. Z prvního patra se také vstupuje na terasu. V ložnicích jsou vestavěné skříně. Na zahradě naleznete bazén, gril a terasu. Dům je umístěn v hezké lokalitě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247