Zpět na výpis

Krásná luxusní vila v Alcúdii

4 1 ano
ID: SP0623

Ultra luxusní prostranná vila postavena v moderním stylu s infinity bazénem a zahradou, střešní terasou, vířivkou, saunou a tělocvičnou v Alcúdii...

Čtěte více

66 633 875 Kč

2 695 000 €

2 323 033 £

2 848 575 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila se nachází ve městě Alcúdia, v klidné zóně Aucanada. Vila je vzdálená pouhých 10 minut jízdy autem od centra Alcúdie, kde se nachází fantastická promenáda u moře, pěší zóny s obchody, kavárny s terasami a restaurace na pláži.

Vila leží na pozemku o rozloze 875 m2, přičemž samotná vila má užitnou plochu 455 m2. Nemovitost byla postavena z vysoce kvalitních materiálů v moderním stylu. Tvoří ji 4 velké dvoulůžkové ložnice, 4 vybavené koupelny, plně vybavená kuchyně a velký obývací pokoj. Přes velké prosklené stěny obývacího pokoje si můžete vychutnat nádherný výhled. Kuchyně je vybavena luxusními spotřebiči. Ve vile se také nachází lázně, vířivka, sauna pro 4 osoby, solárium a tělocvična. Součástí nemovitosti je i vinný sklípek s kapacitou pro 1 000 lahví. Vila disponuje střešní terasou o velikosti 150 m2, verandou a terasou o velikosti 120 m2. Vila je klimatizovaná a má vysoce výkonné podlahové topení. Okna mají dvojitá skla a solární filtr. K vybavení nemovitosti byly využívány kvalitní materiály, jako jsou ořechové dřevo, mramor nebo špičkový porcelán. K ohřevu vody se využívají solární panely. Ve vile je odvápňovač vody a výtah na 3 podlažích.

U vily se nachází garáž pro 2 auta, zahrada s automatickým zavlažováním, trávníkem a stromy a infinity bazén s rozlohou 48 m2. Kolem bazénu je obrovská terasa s parketovými podlahami. Tyto prostory poskytují fantastický výhled na moře a pohoří Sierra de Levante.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247