Zpět na výpis

Jednopodlažní vila s bazénem a krásným výhledem, Monte Pego

4 1 ano
ID: SP0693

Klasická španělská vila s bazénem a úchvatným výhledem na moře v panoramatické poloze v Monte Pego na Costa Blanca, jen pár minut jízdy od pláží...

Čtěte více

15 071 350 Kč

595 000 €

508 291 £

633 729 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný jednopodlažní dům s úchatným výhledem na moře a rýžová pole v Monte Pego.

Vila se nachází v panoramatické poloze a s dobrou dostupností ke službám a atrakcím v okolí. Krásná písečná pláž Els Poblets je vzdálena jen asi 15 minut a do nejbližšího nákupního centra v Ondara se dostanete za 20 minut. Pro milovníky pěší turistiky je zajímavá zejména blízkost pohoří Segaria, které je známé svými úžasnými výhledy. Mezinárodní letiště ve Valencii a Alicante jsou vzdálena asi hodinu jízdy.

Dům je velký a prostorný, má plochu 246 m² a rozkládá se na jednom podlaží. Pozemek je velký cca 2600 m². Celkem jsou zde 4 prostorné pokoje, 2 koupelny a samostatné WC. Z jedné z ložnic je přímý vstup na zahradu s velkým bazénem. Můžete si odtud vychutnat nádherný panoramatický výhled na moře. Dále je zde obývací pokoj a jídelna, která je zároveň propojena s kuchyní. V domě je také sklep s vlastním krbem. Na terase je gril s pecí na pizzu a dřezem. Nemovitost má také malé jezírko, stinné posezení a zdobí ji rustikální vstupní brána. Dále v suterénu, kde je umístěno bazénové čerpadlo a technologie vytápění, je stále prostor pro rozšíření domu. Auta lze parkova v dvojgaráži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247