Zpět na výpis

Jednopatrová vila jen 5 minut od pláží, Benissa

4 1 1 700m
ID: SP0759

Moderně řešená jednopodlažní nová vila v Benisse na pobřeží Costa Blanca, jen pár minut jízdy od pláží, restaurací nebo obchodů...

Čtěte více

24 770 525 Kč

995 000 €

840 819 £

1 066 592 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt se nachází v nádherné rezidenční čtvrti obklopené velkými luxusními nemovitostmi a představuje novou, elegantní a moderní vilu s otevřeným výhledem. Nachází se v exkluzivní enklávě Benissy jen 5 minut od malebných pláží s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Budete si moci vychutnat blízké okolí města Calpe, kde najdete atraktivní restaurace a nákupní centra. Malá a krásná zátoka Cala Pinets je od této krásné vily vzdálena pouhých 1,7 km.

Tato krásná nová vila o ploše cca 185 m2 je situovaná na pozemku o velikosti 1001 m2. Má promyšlenou architekturu a luxusní povrchové úpravy a detaily. Kámen a kontrastní paleta krémové a čistě bílé barvy byly spojeny do moderního designu, zatímco akcenty, jako je na příklad kamenná pracovní deska, vytvářejí pocit nenápadné elegance a bohatství.

Vila bude dispozičně rozdělena na obývací pokoj s kuchní, 4 ložnice a 3 koupelny. Na pozemku budou 2 parkovací místa a bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247