Zpět na výpis

Jedinečná moderní vila s výhledem na moře

5 1 ano
ID: SP0712

Moderní luxusní prostorná vila jen 5 s výhledem na pobřeží jen 5 minut jízdy od golfu a 15 minut od moře a letoviska Dénia…

Čtěte více

61 713 825 Kč

2 495 000 €

2 125 498 £

2 707 340 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato třípatrová moderní vila o rozloze 929 m² se nachází v blízkosti vrcholu hory La Sella, pouhých 15 minut jízdy autem od Dénie, s impozantním 360º výhledem na Středozemní moře, sousední golfové hřiště a údolí.

V přízemí je zcela samostatný apartmán se 3 dvoulůžkovými ložnicemi, z nichž všechny mají velké koupelny. Dále má byt plně vybavenou kuchyň a jídelní kout. Na tomto podlaží se dále nachází tělocvična, sauna se 2 šatnami, obě vybavené sprchami, vinný sklípek, prádelna, sklad a garáž s místem až pro šest vozidel.

První a druhé patro jsou přístupné buď výtahem nebo schodištěm, obojí se nachází přímo u vchodu do objektu. První patro nabízí několik obytných prostor zalitých přirozeným světlem a přístup na obrovskou 360º dřevěnou terasu, která obklopuje celé patro a rozšiřuje se ve velkou terasu, kde je moderní bazén a gril. Toto patro má také plně vybavenou profesionální kuchyni, kde se snadno připraví občerstvení pro velkou společnost, a přístup na krásnou vnitřní terasu. Z chodby, která ukrývá 2 šatny, se vstupuje do malého obývacího prostoru a dále do hlavní ložnice, která má další obývací část a vstup na terasu s výhledem na moře. K ložnici patří koupelna se 2 oddělenými prostory, jeden se sprchovým koutem a druhý s vanou; na tomto patře je také WC pro hosty. Ve druhém patře je další dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, která se může pochlubit velkým sprchovým koutem. K dispozici je také prostorný otevřený obývací prostor s okny od podlahy ke stropu, kde je možné si zahrát kulečník, šipky nebo jen relaxovat a užívat si nádherný výhled. Toto patro má také dvě opalovací terasy.

Plocha pozemku je 3200 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247