Zpět na výpis

Impozantní vila v srdci města Calpe

4 1
ID: SP0653

Krásná středomořská vila leží v centru známého turistického letoviska Calpe, které láká svými plážemi a blízkostí přírodního parku.

Čtěte více

16 071 250 Kč

650 000 €

560 286 £

687 040 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná impozantní vila o rozloze 230 m2 bude mít bílou fasádu. Nachází se v centru městečka Calpe, které je oblíbeným turistickým letoviskem.

Vila se skládá ze 4 ložnic, dvou koupelen a obývacího pokoje s oddělenou kuchyní a přímým přístupem k bazénu. V domě, který je vybavený je klimatizace, satelitní anténa, sklad a domácí telefon. K dispozici je parkování pro dvě až tři auta.

Vila byla vystavěna v roce 2005 ve středomořském stylu. Vila je obklopena krásnou udržovanou zahradou na rovinatém pozemku o rozloze téměř 840 m2 s pohodlným přístupem k bazénu a barbecue. Nemovitost leží blízko moře cca 10 – 15 min chůze. V docházkové vzdálenosti je i veškerá občanská vybavenost jako jsou obchody, supermarkety, restaurace, autobusová stanice nebo centrum města. Calpe leží na úpatí přírodního parku. Letiště ve Valencii je cca 1,5 hod jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247