Zpět na výpis

Hezká vila na Tenerife s výhledem na oceán, El Sauzal

4 1 ano
ID: SP0773

Hezká bezbariérová vila s bazénem a s širokým výhledem na oceán na severu Tenerife na prodej

Čtěte více

15 434 900 Kč

620 000 €

523 927 £

664 610 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato fantastická vila o rozloze 235 m² se 4 ložnicemi se nachází v El Sauzal, jedné z nejlepších oblastí na severu Tenerife. Má fantastický výhled na Atlantický oceán a horu Teide.

Hezká vila je postavena na pozemku o rozloze 427 m2 a je bezbariérová, protože má 3 patra, která jsou propojena výtahem. K dispozici je spousta teras a zelených ploch s palmami a grilem a s bazénem se solárním ohřevem. Všechna okna a prosklené dveře mají automatické žaluzie a všechny terasy jsou vybaveny elektrickými markýzami. Stropy domu jsou z nejlepšího dřeva a byly zde i jinak použity pouze kvalitní materiály. V obývacím pokoji je útulný krb a v každé místnosti jsou také infračervená topidla. Vila má dvojgaráž, vedle garáže se nachází sklad nářadí.

Celkem má vila 4 ložnice a 3 koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247