Zpět na výpis

Fantastický nový dům s výhledem do hor, Calvia Pueblo

2 1 8 000m
ID: SP0563

Fantastický nový dům v Calvia Pueblo s nekonečným bazénem a úchvatným výhledem do hor…

Čtěte více

22 625 600 Kč

895 000 €

753 308 £

978 151 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato jedinečná nemovitost s uchvacujícím a dech beroucím výhledem na okolní hory se nachází ve městě Calvia Pueblo. Dům byl postaven v roce 2016 a je orientován na jihozápad. Proto nabízí dostatek světla po celý den. Užitná plocha nemovitosti činí 167 m2 a je rozdělena do dvou podlaží. Najdete zde 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a jídelnu. Zároveň je dům obehnán hned několika terasami s nádhernými výhledy. Kuchyně je plně vybavená spotřebiči značky Bosch. Pozemek, na kterém se nemovitost nachází, má rozlohu 615 m2. Nachází se na něm nekonečný bazén se slanou vodou a krásná zahrada. Součástí domu je i garáž pro dvě auta, několik skladovacích prostor a prádelna. Po technické stránce je nemovitost vybavena klimatizací, alarmem, satelitem a ADSL. Je také opatřena markýzami a sítěmi proti komárům. Město Calvia Pueblo se nachází asi 20 minut jízdy od hlavního města Mallorky, Palma. Najdete zde supermarkety, banky, zdravotnické středisko, lékárnu, restaurace, parky atp. Nemovitost je tedy ideální nejen k pronájmu, ale i k celoročnímu pobytu. Ani na pláž to odsud není daleko. Například pláž v Santa Ponsa je odsud vzdálena jen 12 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247