Zpět na výpis

Fantastický nový dům s výhledem do hor, Calvia Pueblo

2 1 8 000m
ID: SP0563

Fantastický nový dům v Calvia Pueblo s nekonečným bazénem a úchvatným výhledem do hor…

Čtěte více

22 070 700 Kč

895 000 €

798 853 £

863 317 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato jedinečná nemovitost s uchvacujícím a dech beroucím výhledem na okolní hory se nachází ve městě Calvia Pueblo. Dům byl postaven v roce 2016 a je orientován na jihozápad. Proto nabízí dostatek světla po celý den. Užitná plocha nemovitosti činí 167 m2 a je rozdělena do dvou podlaží. Najdete zde 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a jídelnu. Zároveň je dům obehnán hned několika terasami s nádhernými výhledy. Kuchyně je plně vybavená spotřebiči značky Bosch. Pozemek, na kterém se nemovitost nachází, má rozlohu 615 m2. Nachází se na něm nekonečný bazén se slanou vodou a krásná zahrada. Součástí domu je i garáž pro dvě auta, několik skladovacích prostor a prádelna. Po technické stránce je nemovitost vybavena klimatizací, alarmem, satelitem a ADSL. Je také opatřena markýzami a sítěmi proti komárům. Město Calvia Pueblo se nachází asi 20 minut jízdy od hlavního města Mallorky, Palma. Najdete zde supermarkety, banky, zdravotnické středisko, lékárnu, restaurace, parky atp. Nemovitost je tedy ideální nejen k pronájmu, ale i k celoročnímu pobytu. Ani na pláž to odsud není daleko. Například pláž v Santa Ponsa je odsud vzdálena jen 12 minut jízdy autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247