Zpět na výpis

Fantastické apartmány s panoramatickým výhledem na moře

2-3 1 50m
ID: SP0568

Krásné nové apartmány v soukromém rezidenčním komplexu v Punta Prima, v první linii u pláže a s nádherným výhledem na moře…

Čtěte více

9 001 720 Kč

364 000 €

310 265 £

394 691 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nové 2 a 3 ložnicové apartmány, které se nacházejí v první linii proti moři v oblasti Punta Prima. Všechny apartmány jsou opatřeny terasami s nádherným výhledem na moře. Všechny jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou s keramickou varnou deskou, digestoří a troubou, dále podlahovým vytápěním v koupelnách a klimatizací. Jejich součástí je i parkovací místo a úložným prostor. Rezort, ve kterém se apartmány nacházejí, se může pyšnit krásnými společnými a zahradními prostory, 3 bazény, vířivkou a sportovním areálem. Punta Prima je jednou z nejlépe hodnocených oblastí v Orihuela Costa, kterou navštěvují turisté po celý rok. Největší devizou této oblasti jsou fantastické zátoky a pláže, které tvoří celou řadu pláží Orihuela, jako je La Zenia, Punta Prima nebo Campoamor. Neměli bychom zapomenout ani na blízkost golfových hřišť Villamartín, Las Ramblas nebo Campoamor, která jsou vzdálena necelých 10 minut jízdy autem. Nabídku doplňují slavná nákupní centra jako Punta Marina a La Zenia Boulevard a velké množství restaurací a obchodů. K návštěvě láká i nedaleká Torrevieja s krásnými plážemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247