Zpět na výpis

Fantastické apartmány s panoramatickým výhledem na moře

2-3 1 50m
ID: SP0568

Krásné nové apartmány v soukromém rezidenčním komplexu v Punta Prima, v první linii u pláže a s nádherným výhledem na moře…

Čtěte více

8 976 240 Kč

364 000 €

324 896 £

351 114 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nové 2 a 3 ložnicové apartmány, které se nacházejí v první linii proti moři v oblasti Punta Prima. Všechny apartmány jsou opatřeny terasami s nádherným výhledem na moře. Všechny jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou s keramickou varnou deskou, digestoří a troubou, dále podlahovým vytápěním v koupelnách a klimatizací. Jejich součástí je i parkovací místo a úložným prostor. Rezort, ve kterém se apartmány nacházejí, se může pyšnit krásnými společnými a zahradními prostory, 3 bazény, vířivkou a sportovním areálem. Punta Prima je jednou z nejlépe hodnocených oblastí v Orihuela Costa, kterou navštěvují turisté po celý rok. Největší devizou této oblasti jsou fantastické zátoky a pláže, které tvoří celou řadu pláží Orihuela, jako je La Zenia, Punta Prima nebo Campoamor. Neměli bychom zapomenout ani na blízkost golfových hřišť Villamartín, Las Ramblas nebo Campoamor, která jsou vzdálena necelých 10 minut jízdy autem. Nabídku doplňují slavná nákupní centra jako Punta Marina a La Zenia Boulevard a velké množství restaurací a obchodů. K návštěvě láká i nedaleká Torrevieja s krásnými plážemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247