Zpět na výpis

Exkluzivní vilky v golfovém rezortu, San Miguel de Salinas

3 1 16 000m
ID: SP0566

Krásné a prostorné vilky se zahradou a bazénem, které jsou součástí golfového rezortu v městečku San Miguel de Salinas...

Čtěte více

13 193 100 Kč

535 000 €

477 526 £

516 061 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji několik prostorných vilek, které se nacházejí v exkluzivním golfovém areálu nedaleko pláží Playa Flamenca, Campoamor nebo Mil Palmeras v městečku San Miguel de Salinas. Jedná se o elegantní rezidenční oblast, ve které jsou vilky zasazeny harmonicky do golfového hřiště a společně zapadají do místního prostředí. Vychutnat si zde můžete nejen golf a další kompletní nabídku sportů, ale i další volnočasové aktivity včetně vynikajících restaurací. Hřiště má 18 jamek a je považováno za jedno z nejlepších v Evropě. Rezort, ve kterém se vilky nacházejí, je opatřen 24 hodinovým dohledem. Vilky společně vytvářejí exkluzivní a elegantní čtvrť. Jsou obehnány pozemky o rozměrech cca 900 m2. Všechny jsou jednopodlažní a jejich užitná plocha činí 130 m2. Interiér se skládá ze 3 ložnic, 2 koupelen, toalety pro hosty a designové kuchyně integrované v obývacím pokoji . Exteriér tvoří velkolepá zahrada s vlastním bazénem. Po technické stránce jsou vilky vybaveny klimatizací, hliníkovými okny, elektrickými žaluziemi, bezpečnostními dveřmi, spotřebiči a vestavěnými skříněmi. San Miguel de Salinas se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante. Město je snadno dostupné pro turisty. Nachází se zhruba 50 minut od letiště v Alicante. V jeho blízkém okolí se nachází mnoho přírodních krás jako například solná jezera. Ceny od 535 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247