Zpět na výpis

Exkluzivní vilky v golfovém rezortu, San Miguel de Salinas

3 1 16 000m
ID: SP0566

Krásné a prostorné vilky se zahradou a bazénem, které jsou součástí golfového rezortu v městečku San Miguel de Salinas...

Čtěte více

14 450 350 Kč

535 000 €

490 907 £

628 058 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji několik prostorných vilek, které se nacházejí v exkluzivním golfovém areálu nedaleko pláží Playa Flamenca, Campoamor nebo Mil Palmeras v městečku San Miguel de Salinas. Jedná se o elegantní rezidenční oblast, ve které jsou vilky zasazeny harmonicky do golfového hřiště a společně zapadají do místního prostředí. Vychutnat si zde můžete nejen golf a další kompletní nabídku sportů, ale i další volnočasové aktivity včetně vynikajících restaurací. Hřiště má 18 jamek a je považováno za jedno z nejlepších v Evropě. Rezort, ve kterém se vilky nacházejí, je opatřen 24 hodinovým dohledem. Vilky společně vytvářejí exkluzivní a elegantní čtvrť. Jsou obehnány pozemky o rozměrech cca 900 m2. Všechny jsou jednopodlažní a jejich užitná plocha činí 130 m2. Interiér se skládá ze 3 ložnic, 2 koupelen, toalety pro hosty a designové kuchyně integrované v obývacím pokoji . Exteriér tvoří velkolepá zahrada s vlastním bazénem. Po technické stránce jsou vilky vybaveny klimatizací, hliníkovými okny, elektrickými žaluziemi, bezpečnostními dveřmi, spotřebiči a vestavěnými skříněmi. San Miguel de Salinas se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante. Město je snadno dostupné pro turisty. Nachází se zhruba 50 minut od letiště v Alicante. V jeho blízkém okolí se nachází mnoho přírodních krás jako například solná jezera. Ceny od 535 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247