Zpět na výpis

Exkluzivní vila u moře, Costa de la Calma

3 1 500m
ID: SP0560

Exkluzivní vila ideálně umístěná mezi mořem, ruchem města a zalesněnou oblastí lákající k procházkám…

Čtěte více

39 184 000 Kč

1 550 000 €

1 304 611 £

1 694 004 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází v lokalitě Costa de la Calma, pouhých 500 metrů od pláže. Zároveň je ideálně situovaná tak, že do pěti minut odsud najdete v jednom směru všechny potřebné služby jako jsou autobusové zastávky, škola, golfová hřiště, nebo zdravotnická zařízení a v druhém směru zase zalesněné plochy, které doslova vybízejí k procházkám. Vila se rozkládá na parcele 960 m2 a její užitná plocha činí 460 m2. Je orientovaná směrem na jih, a tak domem proniká dostatek světla. Nemovitost je dvoupodlažní a skládá se z 3 velkých dvoulůžkových pokojů, 4 koupelen, 1 herny, plně vybavené kuchyně, spíže, dále 2 velkých obývacích pokojů s krbem, ve kterých můžete lenošit během zimy. Je třeba ještě poznamenat, že dům se skládá i z 1 nezávislého a pně vybaveného apartmánu, který je ideální například pro hosty. Vila je vybavena těmi nejlepšími materiály na trhu. Má klimatizaci, alarm, ústřední topení, vestavěné skříně, parketové podlahy, bezpečnostní dveře, satelitní TV i střešní terasu. Najdete zde i prádelnu a komoru. S precizností je opečováván i pozemek okolo. Na něm se nachází garáž pro 2 stání, velká a dobře udržovaná zahrada s barem a grilem, terasa, která je částečně krytá a krásný bazén s vířivkou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247