Zpět na výpis

Exkluzivní vila u moře, Costa de la Calma

3 1 500m
ID: SP0560

Exkluzivní vila ideálně umístěná mezi mořem, ruchem města a zalesněnou oblastí lákající k procházkám…

Čtěte více

38 223 000 Kč

1 550 000 €

1 383 488 £

1 495 130 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází v lokalitě Costa de la Calma, pouhých 500 metrů od pláže. Zároveň je ideálně situovaná tak, že do pěti minut odsud najdete v jednom směru všechny potřebné služby jako jsou autobusové zastávky, škola, golfová hřiště, nebo zdravotnická zařízení a v druhém směru zase zalesněné plochy, které doslova vybízejí k procházkám. Vila se rozkládá na parcele 960 m2 a její užitná plocha činí 460 m2. Je orientovaná směrem na jih, a tak domem proniká dostatek světla. Nemovitost je dvoupodlažní a skládá se z 3 velkých dvoulůžkových pokojů, 4 koupelen, 1 herny, plně vybavené kuchyně, spíže, dále 2 velkých obývacích pokojů s krbem, ve kterých můžete lenošit během zimy. Je třeba ještě poznamenat, že dům se skládá i z 1 nezávislého a pně vybaveného apartmánu, který je ideální například pro hosty. Vila je vybavena těmi nejlepšími materiály na trhu. Má klimatizaci, alarm, ústřední topení, vestavěné skříně, parketové podlahy, bezpečnostní dveře, satelitní TV i střešní terasu. Najdete zde i prádelnu a komoru. S precizností je opečováván i pozemek okolo. Na něm se nachází garáž pro 2 stání, velká a dobře udržovaná zahrada s barem a grilem, terasa, která je částečně krytá a krásný bazén s vířivkou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247