Zpět na výpis

Exkluzivní vila na útesu přímo u moře

3 1 ano
ID: SP0755

Exkluzivní vila na útesu v první linii u moře ve skvělé lokalitě, kde už se dnes nesmí stavět, a proto je tato poloha jednou z nejlepších na ostrově Tenerife...

Čtěte více

63 325 000 Kč

2 500 000 €

2 135 678 £

2 662 728 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní osobitá vila situovaná v jedinečné poloze v Los Realejos na ostrově Tenerife v první linii nad mořem, na které je z vily neopakovatelný výhled. Dnes už se zde nesmí stavět.

Vila jako z filmu o Jamesi Bondovi o ploše 734 m2 byla postavena na pozemku o rozloze 1013 m2 na 90 metrů vysokém útesu přímo nad oceálněm. Rozkládá se na třech podlažích. Na úrovni vstupu z ulice je k dispozici dostatek místa pro zaparkování 2 vozidel, dále je zde velký altán (cca 32 m2) a vyhřívaný vnitřní bazén s výhledem na moře. Do prvního patra vede žulové schodiště s balustrádami. Zde se nachází klenutá vstupní hala, ložnice s šatnou, koupelna, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, další pokoj a toaleta. V dalším patře je apartmán s ložnicí s vestavěnou šatnou, koupelnou, hobby místností a s velikým obývacím pokojem a knihovnou.

Stavba je v poloze přímo nad mořem, jehož vůně a hukot jsou ve vile všudypřítomné. Výstavba takového sídla by dnes již nebyla možná, proto je tato poloha jednou z nejlepších na ostrově. Při stavbě byly použity pouze ty nejkvalitnější materiály včetně portugalského mramoru a zlata. Ve vile jsou lustry Swarowski a designový nábytek nejvyšší kvality. Vše je v plně funkčním a dobře udržovaném stavu.

Vila se nachází v klidné urbanizaci s obchodem, kavárnou a tenisovým klubem. Nejbližší pláž je necelých 20 minut chůze. Přímo u vily začíná dlouhá turistická stezka po útesech s neskutečnými výhledy na oceán. Centrum menšího městečka s mnoha obchody a službami je asi 20 minutu chůze. Okolí a nabízí širokou škálu volnočasových aktivit. Město Puerto de la Cruz je jen 3,5 km daleko, slavný Loropark jen 2 km. Letiště Tenerife Norte je jen půl hodiny od vily, letiště Tenerife Sur bude letos propojeno novou silnicí s tunelem s dojezdovou dobou 45 minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247