Zpět na výpis

Exkluzivní dvoupodlažní vila v Santa Ponsa

4 1 ano 300m
ID: SP0617

Exkluzivní dvoupodlažní vila s přírodními prvky v interiéru, kousek od pláže, s bazénem, velkou zahradou a garáží pro 5 aut v Santa Ponsa na Mallorce...

Čtěte více

90 954 000 Kč

3 600 000 €

3 081 515 £

3 836 588 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná dvoupodlažní středomořská vila se nachází v jedné z nejlepších rezidenčních oblastí ostrova Mallorca, v městečku Santa Ponsa. Byla postavena ve slepé ulici, takže poskytuje maximální soukromí.

Vila byla renovována v roce 2019 a rozkládá se na ploše 496 m2. Tvoří ji 4 ložnice s vlastní koupelnou, z nichž některé mají vlastní soukromé terasy, a prostorný obývací pokoj s jídelnou. Jídelna dále vede do otevřené kuchyně. Terasy nabízejí nejúžasnější výhledy na moře a západ slunce. Vila je vybavena podlahami z přírodního mallorského kamene a ručně vyrobenými dubovými vestavěnými skříněmi.Vila je vybavena klimatizací a podlahovým vytápěním. Orientace nemovitosti na jihozápad přináší do interiéru jemné středomořské slunce.

Vila se rozkládá na pozemku o rozloze 1391 m2. Nachází se zde krásný bazén a velká udržovaná zahrada. Neskutečnou výhodou této nemovitosti je prostorná podzemní garáž, která se táhne pod celou vilou a vejde se do ní až pět automobilů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247