Zpět na výpis

Exkluzivní apartmány v golfovém rezortu mezi horami a mořem

2-3 1 7 000m
ID: SP0551

Krásné nové 2 a 3 ložnicové apartmány umístěné v golfovém rezortu hned vedle prestižních hřišť, nedaleko pobřeží i hor, se společnou zahradou a bazénem…

Čtěte více

7 331 415 Kč - 8 685 300 Kč

287 000 € - 340 000 €

257 252 £ - 304 758 £

322 175 $ - 381 671 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělá příležitost ke koupi krásného nového apartmánu, který se nachází v moderním rezidenčním komplexu v okouzlující oblasti La Cala zasazené mezi mořem a horami národního parku Mijas. Apartmány jsou umístěny hned vedle prestižních golfových hřišť Asie a Amerika a přímo proti nim je umístěn klubový dům. Všechny mají nádherný panoramatický výhled na golfové hřiště a hory. La Cala Golf rezort se nachází mezi Marbellou a Fuengirolou a je uznáván jako jeden z nejlepších golfových komplexů v jižní Evropě. Pouhých 10 minut jízdy odsud jsou snadno dostupné nádherné pláže podél pobřeží Costa del Sol. Apartmány mají moderní a prostorný design s důrazem na světlo a vzdušnost. Všechny jsou opatřeny nádherným panoramatickým výhledem. Jejich užitná plocha činí od 108 m2 pro 2 ložnicový a 123 m2 pro 3 ložnicový apartmán. Jejich součástí je i terasa o rozměrech cca 31 m2. Každý apartmán má 2 nebo 3 koupelny, v závislosti na počtu ložnic. Jejich součástí je i obývací pokoj s integrovanou kuchyní a jídelním koutem. V areálu je k dispozici společná zahrada a bazén, odkud je nádherný výhled na hory. V ceně je zahrnuto i soukromé podzemní parkoviště a skladovací prostor. Po technické stránce jsou apartmány opatřeny solárními panely, tepelnou a zvukovou izolací a přírodním větracím systémem. K jejich stavbě byly použity ty nejkvalitnější luxusní materiály v souladu s evropskými normami. Budoucí majitelé získají speciální privilegia ve všech zařízeních a službách rezortu. La Cala Golf rezort patří k největším golfovým rezortům ve Španělsku. Návštěvníkům nabízí hned tři 18 ti jamková golfová hřiště: Campo America, Campo Asia a Campo Europa. Všechna jsou obklopena nádhernou dech beroucí přírodou. Odlišena jsou od sebe různě náročným terénem. V rezortu fungují i další sportovní zařízení. Najdete zde tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitness centrum, zábavní centrum s lázněmi, vinný sklípek a dvě restaurace. V těsné blízkosti komplexu se nachází přístavy Benalmádena a Puerto Banús v Marbelle. Navštívit můžete také typické andaluské vesnice v okolí: Mijas s nádhernými výhledy do krajiny a okouzlujícími úzkými uličkami, Fuengirolu s více než 7 kilometry pláží a hradem Sohail, nebo Rondu s velkolepým kaňonem řeky Tajo. La Cala Golf rezort se nachází jen 20 minut od známého letoviska Marbella a 30 minuti od letiště v Malaze.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247