Zpět na výpis

Exkluzivní apartmány v golfovém rezortu mezi horami a mořem

2-3 1 7 000m
ID: SP0551

Krásné nové 2 a 3 ložnicové apartmány umístěné v golfovém rezortu hned vedle prestižních hřišť, nedaleko pobřeží i hor, se společnou zahradou a bazénem…

Čtěte více

7 269 710 Kč - 8 612 200 Kč

287 000 € - 340 000 €

245 176 £ - 290 452 £

305 681 $ - 362 131 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělá příležitost ke koupi krásného nového apartmánu, který se nachází v moderním rezidenčním komplexu v okouzlující oblasti La Cala zasazené mezi mořem a horami národního parku Mijas. Apartmány jsou umístěny hned vedle prestižních golfových hřišť Asie a Amerika a přímo proti nim je umístěn klubový dům. Všechny mají nádherný panoramatický výhled na golfové hřiště a hory. La Cala Golf rezort se nachází mezi Marbellou a Fuengirolou a je uznáván jako jeden z nejlepších golfových komplexů v jižní Evropě. Pouhých 10 minut jízdy odsud jsou snadno dostupné nádherné pláže podél pobřeží Costa del Sol. Apartmány mají moderní a prostorný design s důrazem na světlo a vzdušnost. Všechny jsou opatřeny nádherným panoramatickým výhledem. Jejich užitná plocha činí od 108 m2 pro 2 ložnicový a 123 m2 pro 3 ložnicový apartmán. Jejich součástí je i terasa o rozměrech cca 31 m2. Každý apartmán má 2 nebo 3 koupelny, v závislosti na počtu ložnic. Jejich součástí je i obývací pokoj s integrovanou kuchyní a jídelním koutem. V areálu je k dispozici společná zahrada a bazén, odkud je nádherný výhled na hory. V ceně je zahrnuto i soukromé podzemní parkoviště a skladovací prostor. Po technické stránce jsou apartmány opatřeny solárními panely, tepelnou a zvukovou izolací a přírodním větracím systémem. K jejich stavbě byly použity ty nejkvalitnější luxusní materiály v souladu s evropskými normami. Budoucí majitelé získají speciální privilegia ve všech zařízeních a službách rezortu. La Cala Golf rezort patří k největším golfovým rezortům ve Španělsku. Návštěvníkům nabízí hned tři 18 ti jamková golfová hřiště: Campo America, Campo Asia a Campo Europa. Všechna jsou obklopena nádhernou dech beroucí přírodou. Odlišena jsou od sebe různě náročným terénem. V rezortu fungují i další sportovní zařízení. Najdete zde tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitness centrum, zábavní centrum s lázněmi, vinný sklípek a dvě restaurace. V těsné blízkosti komplexu se nachází přístavy Benalmádena a Puerto Banús v Marbelle. Navštívit můžete také typické andaluské vesnice v okolí: Mijas s nádhernými výhledy do krajiny a okouzlujícími úzkými uličkami, Fuengirolu s více než 7 kilometry pláží a hradem Sohail, nebo Rondu s velkolepým kaňonem řeky Tajo. La Cala Golf rezort se nachází jen 20 minut od známého letoviska Marbella a 30 minuti od letiště v Malaze.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247