Zpět na výpis

Elegantní vila se 3 ložnicemi, El Mojon

3 1 ano
ID: SP0752

Elegantní nová vila ve vyhledávané oblasti blízko golfu a služeb, postavená z vysoce kvalitních materiálů a s výhledem na oceán a golfové hřiště na Tenerife...

Čtěte více

37 342 500 Kč

1 500 000 €

1 267 566 £

1 607 927 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento elegantní dům se 3 ložnicemi se nachází v El Mojon na ostrově Tenerife v exkluzivní uzavřené komunitě pouze o 5 vilách postavených v moderním stylu. Nachází se v blízkosti golfu Las Américas, v oblasti Golden Mile. Cesta ke golfovým hřištím, plážím, lékaři, obchodům, restauracím, mezinárodním školám atd. vám zabere jen pár minut.

Moderní vila o rozloze 192 m² s terasami bude stát na pozemku o velikosti 500 m². Dům nabízí moderní architekturu, vysoce kvalitní materiály a luxusní prvky. Bude mít 3 ložnice a 4 koupelny. Kryté a slunné terasy nabídnou krásné výhledy na golfová hřiště a oceán.

Dům bude ekologický s energetickou certifikací A, prodává se nezařízený, nicméně bude vybavený mnoha luxusními prvky včetně energeticky úsporné klimatizace, LED osvětlení, podlahového vytápění v koupelnách, čerpadla pro ohřev teplé užitkové vody, větracího systému s rekuperací tepla, fotovoltaických panelů na výrobu elektrické energie, vestavěných skříní nebo elektrických žaluzií.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247