Zpět na výpis

Jedinečný ekologický dům v Calpe

3 1
ID: SP0659

Jedinečný koncept moderního ekologického montovaného domu vyrobeného z kvalitního dřeva z udržitelných lesů za pomoci nejmodernějších technologií.

Čtěte více

11 592 045 Kč

459 000 €

386 814 £

499 765 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečný koncept ekologického montovaného domu s pozemkem pro ty, kterým záleží na životním prostředí a udržitelnosti.

Dům je navržen na zakázku ve špičkové kvalitě s technologiemi nejvyšší kvality. Stavba pochází od výrobce s více než 20 letou zkušeností, který si velmi zakládá na životním prostředí a šetrnosti jeho práce. Dodací lhůta je velmi rychlá. Od návrhu, přes spuštění až po dodání klíčů se pohybuje v rozmezí cca 6 měsíců. K dispozici jsou stavební pozemky v různých oblastech Alicante. Jsme schopni nabídnout udržitelný, ekologický, moderní dům s vyspělými technologiemi dle vašich požadavků.

Stěny domu jsou vyrobeny z membránových panelů tvořených řadou horizontálních a vertikálních sloupků, které tvoří kostru i pro podlahy. Tato technologie se vyznačuje výjimečnými tepelnými a akustickými izolačními vlastnostmi. Panely pocházejí ze dřeva z ekologicky udržitelných lesů, čímž se snižuje uhlíková stopa. Veškeré dodávané dřevo má certifikaci FSC (Forest Stewardship Council), což znamená, že pochází z lesů, jejichž těžba je povolená a zaručuje se opětovné zalesnění.

Cena se může lišit dle konkrétního návrhu a dispozic pozemku, v závislosti na zvoleném designu nemovitosti, klimatizaci, bazénu apod.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247