Zpět na výpis

Designová vila s výhledem na moře

4 1 ano
ID: SP0736

Moderní designová vila v prestižní oblasti Benalmádeny na Costa del Sol, kousek od moře a veškerých služeb, s možností využívání společného bazénu...

Čtěte více

24 886 025 Kč

985 000 €

843 137 £

1 049 733 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní designová vila v jedné z nejlepších oblastí Benalmádeny s nepřekonatelnou polohou, ideální pro rodiny nebo investory. Výhledy na moře jsou doslova velkolepé.

Plocha vily je 332 m2, plocha parcely 252 m2. Vila je jižně orientovaná a byla postavena v roce 2009.

Vila má 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou, kuchyň v americkém stylu, která dokonale splyne s obývacím pokojem. Vila, ač samostatně stojící, je součástí místní komunity, a proto majitelé mohou využívat společný bazén s nejlepším výhledem v Benalmadeně a krásnou společenskou místnost. Ve vile je možné dodělat výtah - náklady by byla cca 15 000 EUR.

Jedná se nejlepší oblast pro investování na Costa del Sol, protože je velmi blízko pláže, obklopena golfovými hřišti, luxusními hotely, přístavy a nákupními centry a navíc je v pěší vzdálenosti od nejprestižnější mezinárodní školy v této oblasti (britská College of Benalmadena).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247