Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře, Marina Puente Romano

2 1 ano 50m
ID: SP0741

Velkoryse řešený apartmán po částečné rekonstrukci v naprosto jedinečné poloze - v první lini u moře v jedné z top oblastí pobřeží Costa del Sol...

Čtěte více

132 641 250 Kč

5 250 000 €

4 493 876 £

5 595 025 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Unikátní, částečně zrekonstruovaný apartmán přímo u pláže s úchvatným výhledem na moře v jednom z nejvyhledávanějších komplexů lokality Golden Mile v letovisku Puente Romano.

Byt je orientován na jih a je v bezvadném stavu s neuvěřitelnými výhledy. Při vstupu do tohoto krásného apartmánu v prvním patře je prostorný obývací pokoj/jídelna se vstupem na terasu s výhledem na moře a s částečným zasklením, dále je zde kuchyň v rustikálním stylu, 2 ložnice s vlastní koupelnou a toaleta pro hosty. K bytu patří soukromé parkovací stání a sklep ve společné podzemní garáži.

Byt je situován v nepřetržitě střeženém komplexu s krásnými vzrostlými zahradami a se společným bazénem.

Plocha bytu je 141 m2, plocha terasy 57 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247