Zpět na výpis

Zrekonstruovaný statek na toskánském venkově, Volterra

4 1
ID: IT1019

Zrekonstruovaný statek v srdci toskánského venkova nedaleko atraktivních turistických zajímavostí nabízí bazén a dva apartmány s veškerým komfortem…

Čtěte více

15 083 205 Kč

597 000 €

513 786 £

637 175 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zrekonstruovaný krásný statek ponořený do přírody toskánského venkova, jen pár kilometrů od Volterry. Budova o rozloze cca 210 m2 na pozemku o velikosti cca 8200 m2 nabízí klid a zároveň komfort.

Do domu vedou 3 vchody. Uvnitř se nachází obývací pokoj s krbem na dřevo, ložnice s koupelnou a kuchyň. Dále technická místnost/prádelna a chodba se schodištěm do prvního patra. Toto patro může být využito jako samostatný byt. Je zde kuchyň s balkónem, dvě ložnice a hlavní koupelna se sprchovým koutem a vanou. Některé pokoje mají podlahové vytápění, jiné radiátory. K dispozici je bazén 12x6 m se slanou vodou.

Nemovitost se nachází cca 10 min autem od centra města Volterra. V hodinové vzdálenosti jízdou autem jsou i známá turistická centra Siena a Florencie a letiště v Pise.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247