Zpět na výpis

Zrekonstruovaný statek na toskánském venkově, Volterra

4 1
ID: IT1019

Zrekonstruovaný statek v srdci toskánského venkova nedaleko atraktivních turistických zajímavostí nabízí bazén a dva apartmány s veškerým komfortem…

Čtěte více

14 722 020 Kč

597 000 €

532 866 £

575 866 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zrekonstruovaný krásný statek ponořený do přírody toskánského venkova, jen pár kilometrů od Volterry. Budova o rozloze cca 210 m2 na pozemku o velikosti cca 8200 m2 nabízí klid a zároveň komfort.

Do domu vedou 3 vchody. Uvnitř se nachází obývací pokoj s krbem na dřevo, ložnice s koupelnou a kuchyň. Dále technická místnost/prádelna a chodba se schodištěm do prvního patra. Toto patro může být využito jako samostatný byt. Je zde kuchyň s balkónem, dvě ložnice a hlavní koupelna se sprchovým koutem a vanou. Některé pokoje mají podlahové vytápění, jiné radiátory. K dispozici je bazén 12x6 m se slanou vodou.

Nemovitost se nachází cca 10 min autem od centra města Volterra. V hodinové vzdálenosti jízdou autem jsou i známá turistická centra Siena a Florencie a letiště v Pise.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247