Zpět na výpis

Vybavená vila v blízkosti moře v krásné lokalitě Seget Vranjica

3 ano 75m
ID: CH0104

Krásná renovovaná vila s okouzlujícími výhledy na moře z několika apartmánů, obklopená kaskádovitou zahradou nabízí soukromí a prostor pro relaxaci.

Čtěte více

19 285 500 Kč

780 000 €

672 343 £

824 449 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V nabídce je krásná a renovovaná vila v krásné lokalitě Seget Vranjica ve třetí řadě od moře. Na pláž se dostanete během chvilky. Oblast je velice klidná.

Nemovitost se nachází na pozemku o velikosti více než 700 m2 a je zde možnost vybudovat bazén. Dům se skládá ze 3 oddělených apartmánů. Všechny jsou vybavené a mají výhled na moře. Apartmán v přízemí se skládá z ložnice, koupelny a kuchyně. Má terasu s výhledem na východní stranu. Apartmán v prvním patře má ložnici, koupelnu, kuchyň a velký obývací pokoj, ze kterého se vychází francouzskými okny na malý balkón. Další apartmán je dvoupatrový. V tomto apartmánu se v dolním patře nachází obývací pokoj, kuchyň a koupelna. V horním patře je ložnice s šatnou. Mezi apartmány je krytá terasa, která nabízí krásný výhled na moře. Na východní straně vily je terasa s grilem.

K nemovitosti dále patří stará nepoužívaná studna a kůlna na nářadí. Na západní straně je vybudovaná kaskádovitá zahrada. V horní části zahrady se nacházejí 2 terasy s malým barem. K dispozici jsou také 2 venkovní sprchy pro osvěžení v horkých dnech. Na jižní straně nemovitosti je garáž s koupelnou a prádelnou. Celá vila je pokryta kamerovým systémem. Na jižní straně je jedno parkovací místo, na severní straně 3-4 parkovací místa. Lokalita je krásná a klidná. Nabízí výhledy na moře a přilehlé ostrovy.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247