Zpět na výpis

Vkusně zrenovovaná kamenná vila u Arezza

5
ID: IT0940

Zajímavý statek na pomezí Toskánska a Umbrie nedaleko slavného města Arezzo

Čtěte více

19 780 000 Kč

800 000 €

689 583 £

845 588 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi vkusně a šetrně zrenovovaná vila se třemi apartmány v krásné oblasti nedaleko Arezza, Cortony. Sieny a dalších historických měst. Vila je rozdělena na 3 apartmány a je tak ideální pro kombinaci pronájmu a vlastního užití nebo jako velký rodinný dům. Je nabízena za velmi výhodnou cenu.

POLOHA:Tato stylová nemovitost je položena na klidném místě nedaleko přírodního parku Gargonza. Nejbližší vesnice je Monte San Savino, které je vzdáleno 5km. Vila je strategicky umístěna s krátkým dojezdem do nejkrásnějších míst v Toskánsku a Umbrii. Do Arezza je to 25km, Sieny 50km, Florencie 87km a jezero Trasimeno je 40km od vily.

POPIS NEMOVITOSTI

: Vila je zasazena ve velké zahradě o rozloze 1000m2 a patří k ní také hektar lesu. Dům má výměru as 500m2 a je rozdělen na 3 samostatné apartmány o výměře 250m2, 90m2 a 150m2. Celkově je zde 5 ložnic a 4 koupelny. Samozřejmostí je spousta úložného prostoru a doboví detaily jako dobové klenby, viditelné stropní trámy, krby a kamenné fasády. K nemovitosti dále patří garáž se 2 parkovacími místy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247